Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés kezdetén már...

Pecsételő vérzés kezdetén már le kell esnie a testhőmérsékletnek vagy csak amikor rendesen erősen megjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos nekem mindig úgy jön meg a vérzésem mióta megszültem, hogy két három napig pecsételek előtte, majd három nap ömlés és vége, nincs utópecsét..a kérdés lényege az lenne, hogy már a pecsételés megkezdésekor vissza kell esni a hőnek, vagy csak mikor ömleni kezdek? Az igazság az, hogy nem hőmérőztem ezelőtt csak mostanában mértem párszor így nem tudom, és két órája olvasgatok de a kérdésemre sajna nem kaptam választ..remélem van itt olyan aki vezet hőgörbét és pecsételéssel kezdi a mensijét és tud nekem valami okosat mondani. Kistesót szeretnénk, mivel a mensim szülés óta nem jár görcsökkel sem pici hasfájással, a mellem meg mindig feszül mensi előtt, így más tünetet nem tudnék értékelni csak a hőmérsékletemet.
2010. ápr. 27. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor szokott leesni amikor rendesen verzek. Amikor pecsetelos akkor mindig fent van meg.

2010. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Értem, és köszönöm, hogy válaszoltál.
2010. ápr. 27. 23:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos mértem a hőmet egy pár napig, és pecsételésnél fent volt a hőm, mensinél is ugyanannyi volt majd mikor elmúlt akkor esett le..tehát nálam erre sincs mit adni
2010. máj. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!