Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hetem van a nem vártig,...

Egy hetem van a nem vártig, de reménykedem, hátha most sikerült a babaprojekt. Mikor teszteljek, most még korai?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 20:25
 1/7 anonim válasza:
82%
Szia!Igen sztem még korai. várj még legalább 2 hetet és csak asztán tesztelj!!
2008. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem az 5. héten (tehát 1 hét késés után)is csak nagyon halványan jelent meg a 2 csík, még néhány nap, és 2 újabb teszt kellett, mire olyan lett, amilyen kell.
2008. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nem várt mensi napján szerintem már nyugodtan tesztelhetsz, legalábbis én ezt fogom tenni (nekem is még 1 hetem van). Sok sikert!
2008. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 21. napon délután már jól láthatóan jelezte a teszt, de nekem kb. 1 héttel előbb fogant az átlagnál.

Erre viszont elég kicsi az esély.

Én is csak azért teszteltem, mert már volt egy elhalt terhességem, és annak a kezdetén is ugyanazokat a tüneteket produkáltam, mint akkor, és győzött a kiváncsiság.

Különben szerintem sem érdemes előbb tesztelni, mint a kimaradt menszi napján, mert akkor már több az esély rá hogy látszik, de sokaknál még akkor sem jelez semmit a teszt.

2008. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én is a kimaradás utáni LEGALÁBB 4.-5.napra szavazok,nekem is,és az itt kérdezők nagyon-nagy %-ának a teszt még a mensi napján is nega volt,és még utána is jó pár napig.Így a tesztelő kismami csak feleslegesen költi a pénzét,kis türelem,a nők több mint 70%-ának mensi utáni 4.-5.nap mutatja ki a teszt először a babát.MOst még nagyon korai,tesztelj kb.2 hét múlva,persze csak ha kimarad,vagy nem olyan mensid lesz,mint szokott.


Sok sikert.Lizy

2008. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, várd meg legalább, hogy késik-e. Igaz, nekem is kimutatta hamarabb, de én is hamarabb kellett, hogy teherbeessek ehhez, mint ahogy egyébként volt pé-m. És akkor nekem is csak elég halvány volt. Szóval türelem és drukkolunk neked!!! Dory
2008. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,figyelmességet...:)Reménykedem...És megy a drukk annak a lánynak,aki ugyanúgy nem várja!Majd irrd meg,mi az eredmény!Te érzel valamit?
2008. okt. 5. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!