Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt érzi a baba, hogy rosszul...

Azt érzi a baba, hogy rosszul vagyok, vagy készülődik?

Figyelt kérdés

Mára teljesen elkapott a nátha. Fáj a torkom, a fejem, fáradt vagyok, rosszul érzem magam. A gyógyszertárban csak a mézes teát tudták ajánlani ellene, de az nem úgy tűnik, hogy használ.

A baba elég sokat mocorog, de többször olyan érzés, mintha lefelé nyomakodna. Ha hirtelen csinálja, majd összepisilem magam, annyira kellemetlen. Össze kell húznom magam, hogy bírjam. Megszokott ez ilyenkor, vagy mást jelent.

Most töltöm a 37. hetemet


2008. okt. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a készülődés jele inkább, de ne arra gondolj, hogy már ma kopogtat.
2008. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem is készülődik a baba!

Csak nyugi!:)

2008. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. okt. 4. 21:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Annak is köszönöm szépen, aki áttette a szülés témakörből, a teherbeesés témakörbe. Nem kritizálni akarok, mert lehet, hogy nem volt jó a témakör, de 37 hetesen talán nem a teherbeesésről kérdezek.

Ha lehetne, egy kicsit közelebb álló témakör, akkor megköszönném.

Bocsi a kritikát, és köszi.

2008. okt. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!