Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy valaki...

Előfordulhat, hogy valaki babás, de az orvosa nem veszi észre? Tévedhetnek ők is? Hány hetes terhességet tudnak megállapítani kézi vizsgálattal?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Általában mire elmegy a nő kb 4 vagy 5hetes lehet, azt kézi vizsgálattal is meglehet mondani, mivel felpuhul teljesen a méhnyak ill.a méh. De az UH a biztos, mivel így kézzel csak 50%. Nem küldött el UH-ra?
2008. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem küldött se vér-,se vizeletvizsgálatra sem.Megvizsgált,és azt mondta nem vagyok terhes.Ennyi.
2008. okt. 4. 14:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként azt érezzük esetleg mi is a testünkön,ha terhesek vagyunk?Nem érzésre,hanem mondjuk tapintásra.
2008. okt. 4. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az ötödik héten állapította meg az orvos, és ultrahanggal is látszódott a petezsák, hallatszott a szívhang. Esetleg keress fel egy másik orvost, és csinálj előtte még egy tesztet.
2008. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De esetleg előfordult valakivel,hogy uh nélkül,csak kézivizsgálattal azt mondta a doki,hogy nem,aztán kiderült,hogy igen???
2008. okt. 4. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt ilyen! Kb 4 hetes lehettem mert később foganhatott a babám, mikor elmentem 3 + teszt után, a doki kézzel is megvizsgált és uh-ra is elküldött (SZTK) és ott azt mondták nem vagyok terhes. A méhnyálkahártyám 14 mm-es volt ami azt mondták hogy menzi előtti. Ezt én nem hittem el, hisz tüneteim is voltak (nagyon fájt a cicim, hőhullám...) majd elmentem egy másik dokihoz egy hét múlva és ő már megerősített benne, hogy ott a pocaklakó. Szerintem csinálj még egy tesztet és menj másik dokihoz! Szorítok!
2008. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De neked ezek szerint pozitív volt a teszt.Egyébként én is sztk-ban voltam,de persze utoljára..És megvan már a babád?
2008. okt. 4. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Sajna a babám elment 6 hetesen. :( ez volt májusban. Te nem csináltál tesztet? Vagy negatív lett?

Az sztk-ban azóta sem voltam és nem is fogok menni mert nagyon gáz orvosok voltak. Akinél utána jártam ott az uh-n már látszódott a petezsák benne a pici foltocska.

Tüneteid vannak?

2008. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom a babád:( Igen csináltam tesztet,negatív lett.Vannak tüneteim is.ez most hosszú lenne,de korábban is írtam ki kérdést(4 és fél hét kés menszesz,negatív tesztek,3napos barnás folyás...)
2008. okt. 5. 08:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, megint én! Ha már több mint egy hónapja késik és csak barnázgattál és nem látnak semmit, akkor lehet hogy hormonprobléma van. Nekem is ugyan ez volt most szeptemberben, késett már jó pár hetet azaz menzi helyett csak barnáztam, majd elmentem dokihoz és kiderült hogy pcos-m van. Remélem nálad nem ez van hanem baba. De a tesztnek szerintem már kéne mutatnia. Ha mész dokihoz mond meg neki hogy nézze meg nincs-e cisztád.

Kívánom a legjobbakat és írj hogy mi lett!!!

2008. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!