Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a János kórházban Szűcs...

Mi a János kórházban Szűcs doki telefonszáma?

Figyelt kérdés
Lombikbeültetéses kérdésemre aki válaszolt tőle kérdezném, csak nem tudok Neki privit küldeni.
2008. okt. 4. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet,hogy én voltam.az orvost nem lehet fel hívni, a recepción lehet bejelentkezni.Kitartóan kell csörgetni,mert nem mindig tudják felvenni. Talán 1 óra után több idejük van.kb 1/2 3-ig lehet hívni őket.06 1 458-45-79.Kérjed,hogy hozzá adjanak időpontot.Budai Meddőségi Központ a nevük.Ide írhatsz ha akarsz kérdezni,ehhez a kérdéshez írj válaszként. szívesen segítek
2008. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked ez az első beültetés? Mikor tudod meg, hogy tuti sikerült-e?
2008. okt. 4. 22:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Ott minden vizsgálatot megcsinálnak? A páromnak volt spermavizsgálat, de már tavaly és úgy tudom, hogy csak 1 évnél nem régebbi eredményeket fogadnak el. És mi a helyzet a HPV és a Hiv szűréssel azt is ott megcsinálják?
2008. okt. 4. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináltassatok spermevizsgálatot,mert nekünk i volt már,de jobb ha ők csinálnak, ha van gond gyógyszert is írnak.Nekünk minden vizsgálat megvolt,de úgy tudom itt mindent megcsinálnak.Ha már egyszer bejutottál igyekeznek minél gyorsabban a cél közelébe juttatni,legalábbis az én dokim.Nem érdekük,hogy húzzák az időt,mint a magán klinikán és ott három különböző kórházban kellett vizsgálatokat kérni,mert náluk nem volt ilyen.
2008. okt. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pénteken volt a beültetés és 11 nap múlva mehetek vérvételre,még aznap kiderül és még aznap konzulzálhatok az orvossal a továbbiakról.Összehasonlítva a magán klinikával,ott azt mondták 3 hét múlva csináljak egy tesztet.Én már voltam terhes és nem mutatta ki a teszt.Nekem fontos,hogy minél hamarabb megtudjam,hogy tudjak vigyázni magamra,mert korábban elveszítettem.A barátnőmnek itt sikerült nemrég az első lombik és Magyarországi viszonylatban ez a legjobb hely.Sőt,beültetés előtt megmutatták a két beültetendő embrióimat,mikroszkóp alatt.Szenzációs volt.Nem kell fizetni a sperma vizsgálatért sem,máshol 10 000 ft-ot kellett,ha gyógyszert kell szedni a férjnek utána visszahívnak kontrollra,hogy biztos rendbe jött-e?Nálatok kiderült mi a gond?
2008. okt. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk most derült ki hsg. után, hogy mindkét petevezetékem el van záródva. A doki szerint nem lehet műteni, mert teljesen a méhemnél van elzáródva. Szerinte csak a csoda vagy a lombik jöhet szóba.
2008. okt. 5. 15:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha nem fárasztalak légyszi küldd el az e-mailed, rengeteg kérdésem lenne. Köszönöm
2008. okt. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!