Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes, akkor van...

Ha valaki terhes, akkor van ovulációja?

Figyelt kérdés
A barátnömmel egy hete feküdtem le, nem volt gumi, sajnos este volt már és minden zárva volt, igy nem élveztem bele, de paráztunk, beregisztrált a ciklus.hu- ra és pont 17-ére irta ki a peteérést, és ma szarul is van, tehát ha ez ovuláció akkor lehet ettől még terhes? vagy lehet hogy egy hét alatt megjelentek rajta a terhesség jelei? az az igazság én jobban parázok mint ő nem jönne jól most egy gyerköc.
2007. nov. 17. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt nincs ovuláció,úgyhogy valószinűleg nem terhes!

Egy hét alatt nem jelentkeznek a terhes tünetek,mert még a pete se tudna beágyazódni ilyen rövid idő alatt.

Aranyos fiú lehetsz hogy igy aggódsz a barátnődért,de legközelebb legyetek elővigyázatosabbak!

2007. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes valaki, akkor nem ovulál (persze volt erre ellenpélda).

Nem hiszem hogy terhes a barátnőd. Kicsi az esélye, hogy előváladáktól legyen terhes. Erre is volt ellenpélda, de mint írtad kb. menstruáció után 1-2 nappal voltatok együtt, ez is csökkenti az esélyeket.

Az ovulációtól nem hiszem hogy valaki rosszul lenne. A teherbeesést követően 1 héten belül még nem mutatkoznak a rosszullét tünetei.

Szóval szerintem megnyugodhattok.

Ami lényeges, hogy megkíméljétek magatokat az aggódástól, az az, hogy bármelyik benzinkúton lehet venni óvszert éjjel-nappal!

Inkább az lehetett a gond, hogy nem volt kedvetek elmenni, és hamar-hamar akartátok.

Szóval szerintem megnyugodhattok, de legközelebb legyen kéznél több óvszer!

Üdv

2007. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.én mensis napokban estem teherbe!és már 2-héttel a mensis napok elött éreztem,úgyhogy nagyon vigyázzatok,mert az előváladéktól is lehet teherbe esni!!
2007. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Ilynekor még mindig rendelkezésre állna utána a 72 órás tabletta, ezzel élhettetek volna.

Ha nem akartok babát, inkább mozdulj meg és menj el egy ügyeletes gyógyszertárba, benzinkútra, vagy éjjel-nappali hipermarketbe-már ha nem kisvárosban laksz- és nem lesz gond.

Az előváladék igenis tartalmaz életképes spermiumot, és lehet terhes.

És igen, volt már olyan is, aki szinte az első naptól megérezte, hogy terhes.

Várjátok meg a menses idejét, és ha nem jön meg, 4-5 nap késés után tudtok csinálni tesztet. Ha nem jön meg utána sem, irány a doki.

Most már mást nem tudtok tenni, mint imátkozoni!

Máskor előre gondolkodjatok és ne legyetek ilyen felelőtlenek és felgmák, hisz ez egy emberélet!!!!

2007. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egy hete nem volt ovulacioja,es ha az elovaladekban levo sperma beis jutott,nem volt mit megtermekenyitenie,es 72oranal tobbet nem eletkepes.ha 17ere irt ovulaciot es szarul van az attol is lehet h ovulal,en mindig emelygek hanyingerem van derekam faj,stb...egy nap szokott tartani es kesz.szarul lehet attol is h nagyon idegeskedik.a teljes fogamzas 3 hetig tart,tehat ha egy hete volt a dolog meg vartok 14 napot es ha terhes nem jon meg neki,tesztelhettek.ha megjon nem terhes.ha nagy a para kerhet vervetelt is a nodokitol h megnezzek,az e.a ciklus.hu nagyon jol mukodik ha min 3 ciklusat felvezette,pontos eredmenyhez pedig legalabb 8-vagy tobb ciklus kell.biztos h akkor volt a peteeres?es irassatok fog gatlot vagy egyeb szert hasznalva legyetek egyutt,sok modja van,a doki felvilagosit mi a legjobb neki.es egy hozzaszolonak irom,hogy ahol az en nagyim lakik van benzinkut de nem nyitott ejjel nappal,es sok olyan kis telepules van ahol ejjel nincs ugyelet es kut.de o biztos nagyvarosi es azert nem tudja,nalunk bolognaban ami nem kis falu ugyebar pl tok jo automatak is vannak
2007. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt nem valószínű, hogy ovulációja van, mert ha terhes nem eshet teherbe megint!!!Ritka kivételektől eltekintve(két méhe van stb).A para, sok idegeskedés is kiválthat rosszul létet, minél jobban izgultok, annál valószínűbb, hogy még késni is fog neki vagy abszolut kimarad a vérzése.A ciklusa a nőknek pedig nem egyforma, persze van a nagy átlag, de az ovulációt is csak hőmérőzéssel és tesztekkel lehet pontosan meghatározni, nem mindenkinek középidős!!!!Ja és egy hét alatt nem jelennek meg a terhességi tünetek, még be sem ágyazódhatott.
2007. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
ilyen kerdeseknel annyira kivancsi vagyok hogy ennyi ido elteltevel mi lett veluk
2021. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!