Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék, és a héten...

Ha terhes lennék, és a héten kellene megjönnie, akkor éreznem kéne már valamit?

Figyelt kérdés
Nem pontosak a ciklusaim, de csütörtökön leszek a 28.napban és nem érzek semmi különöset, csak ritkán azt hogy meg fog jönni. Lehetek terhes? Vagy éreznem kéne már valami jelét?
2010. ápr. 26. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez mindenkinél változó és egyénfüggő. amit tenni tudsz, hogy türelemmel vársz :D

én szurkolok.

2010. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon kéne még jeleket érezni, ilyenkor még ugyanazok lehetnek a tünetek, mint mensi előtt.

Sőt az is minden hónapban más (legalább is nálam) ezért hajlamosak vagyunk ilyenkor bármiféle testi változást terhességi tünetnek betudni, úgyhogy szerintem ezzel annyira ne foglakozz, (már, ha megy, tudom nehéz :) )majd ha nem jön meg utána!

2010. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így van a ciklusom, mint neked, pénteken lesz a 28. nap. Szorítsunk egymásnak!:)
2010. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Szorítok persze!:)
2010. ápr. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!