Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig kell várni a...

Mennyi ideig kell várni a lombikbébi beültetésre? Mennyibe kerül stb?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg hsg. és 2 év sikertelen babavárás után, hogy természetes úton nem lehet babánk. Minden információ érdekel. Segítségetek köszönöm. Rettenetesen el vagyok csüggedve.
2008. okt. 3. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia

én ugyan nemtudok segiteni de megkérdezhetem hogy milyen vizsgálat volt pontosa ami kimutatta ezt?mert mi is 2 éve probálkozunk.

2008. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
milyen vizsgálatok voltak ez előtt hogy erre utalt az orvos?
2008. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A férjemnek volt spermavizsgálat, ott minden rendben.

Sajna mindkét oldalon úgy van elzáródva a petevezeték, hogy a műtét sem segít.

2008. okt. 3. 14:42
 4/15 anonim ***** válasza:
én nagyon eggyütt érzek. bisztosan nagyon roszlehet. 1 válaszolo vagyok. mi is ennyi ideje probálkozunk 2 honap sikerttelenség és a éegrosszabb hogy minden honapban teljesen beleélem magam. tavaly ilyenkor azthittem mára már nagypocakos leszek. és semmi.rosz ez és elég sokan vagyunk akik nek megkell szenvedni a babáért
2008. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
és ezt neked melyik korházban csinálták?vagyis milyen megyében?ésminden korházban csinálnak ilyet?
2008. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bp-en Sote II. nőgyógy.klinikán.
2008. okt. 3. 14:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ugyanebben a cipőben járunk.2 hónapja tudtam meg hsg után,hogy mindkét petevezetőm el van záródva.Nagyon elkeseredtünk mi is, de azóta voltunk a kaáliban és a doktornő csupa jóval biztatott minket.Múlt héten voltunk konzultáción, 13.000 ft volt,(kb.15 perc) és februárban lesz a beültetés.Sajnos a tb megszabja nekik, a havi beültetések számát, és már csak ekkora fértünk be.Bár annyira nem is baj, mert rengeteg vizsgálatot kell még addig elvégeztetnem.Ha gondolod priviben küldhetek egy teljes árlistát, és esetleg még egyéb infokat a lombikról.
2008. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia.Én túl vagyok a beültetésen és már van egy 6-hós kisfiam.Minekünk 3 hó alatt lezajlott az egész hál istennek,igaz volt olyan hogy hetente 2-szer mentünk a Kaáliba.Mi 3-éve próbálkoztunk nekem egyből lombik lett nem kellett inszeminációra mennem.Ez attól is függ minden vizsgálatotok meg-e van meg,hogy a hormoninjekciókra hogy reagálsz.Ne légy elcsüggedve!!Én is elvoltam,de miután elkezdtem járni és beszéltem olyan párral is aki akkor amikor nekem volt a beül. ő akkor ment az 5-dikre:(((Tehát addig ne csüggedj el.Ja és próbáld meg úgy felfogni az első beültetést ne éld bele magad.Én így voltam,hogy majd megyek a másodikra mert biztos nem fog sikerülni az első.És sikerült!!!Ezt kivánom neked is!!Ha van valami kérdésed nyugodtan írj,akár priben is ha tudok válaszolok.
2008. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak vmiért nem tudok privit küldeni. Kérdezném, hogy hol voltatok és melyik orvosnál? Mennyibe került? Köszönöm szépen
2008. okt. 3. 17:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi szegedre jártunk a Kaáliba és a Krizsán doktornőhöz.Most nézegetem itt a papírjaimat és mi amit lehetett azt tb alapon végeztettünk gondolok itt a vérvételre meg a rákszürésre.Amúgy mindent megcsinálnak a Kaáliba is csak mi 100km-ről jártunk oda.És ha már így mész hogy mindent gyorsan az első konzilíum után eltudsz intézni akkor az azt követő ciklusban már lehet a beültetés ha minden oké.Nekem is az egyik petevezetékem volt elzáródva a páromnál minden ok.Tehát a lényeg mi nekünk mindennel eggyütt olyan 150ezer kb.Ez gyógyszerek,injekciók és a hepa meg a hív szűrés ami kettőnknek olyan 25körül volt.De ez persze mindenkinél változó attól függ kinek,hogy reagál a szervezete a gyógyszerekre,lehet valakinek több kell akkor az sajna több pénz.De persze megérte mert mindegy hogyhogy de van és ez a lényeg.Ne stresszelj én próbáltam úgy járni mintha csak egy átlagos dokihoz járnék.Nagyon sok sikert kivánok nektek a babához.Bocs,hogy ilyen későn írtam de ma nagyon nyügös napja van a kisfiamnak.
2008. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!