Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most baba, vagy hamarosan...

Ez most baba, vagy hamarosan jön a havi?

Figyelt kérdés
Április 3-án volt meg a menstruációm utoljára. Párommal babát tervezünk két hónapja. Ebben a hónapban elkezdtem inni a palástfű teát és szedek folsavat is, és 12-től 22-ig minden nap együtt voltunk. 13-án volt peteérésem, ma van 25-e, mégis 3 napja átlátszó, nyálkás tapintású folyásom van. Kicsit szurkál a hasam alja, de csak enyhén, melleim nem feszülnek. Általában 30 naposak a ciklusaim. Tegnap este is együtt voltunk, olyan érzésem volt, mintha kicsit lentebb lenne a méhszájam. Mi lehet a gond?
2010. ápr. 25. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Reméljük baba van..a méhszájad ne vizsgálgasd, nekem mindig lent van, terhesség alatt is úgy volt anno, mivel méhsüllyedésem van..tehát nálam ez az alap. A folyásod fehéres , áttetszős, híg testápolószerű?? Mert akkor nagy valószínüséggel baba van a pocidban..nekem anno így volt és most ismét..csak még pár nap múlva derül ki..tegnap teszteltem egy nagyon halvány pozit..szinte csak én láttam, hogy ott a második vonal , párom nem..de tudom, baba van:) szóval ne nyugtalankodj!Baba van és kész!
2010. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban volt testápolószerű, de baba nem volt. Most inkább tojásfehérjés, tehát átlátszó és olyan "csúszós,nyálkás", nem vizes. Nem tudom, mi lehet az oka.
2010. ápr. 25. 07:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, neked pedig gratulálok! :)
2010. ápr. 25. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Várjál..akkor viszont péd van..apára fel!!!!!! Van olyan bizony, hogy egy nőnek bizonyos okok miatt kétszer van peteérése..nincs mit adni sem lh tesztre sem hőmérőre..barátnőm ugyanígy volt..mensi előtti napokban lett babás!!
2010. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, tegnap este ismét együtt voltunk, hátha... :) Köszönöm a segítséget, remélem sikerrel járunk. :)
2010. ápr. 25. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:
1-2 nappal a vérzés elött újra vizes, tojásfehérjeszerü nyálka figyelhetö meg, ha nem lépett fel terhesség. Ez a következö vérzés elörejelzöje.
2010. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majdnem másfél hét van a nemvártig...
2010. ápr. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!