Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ne szexeljünk hüvelyi...

Miért ne szexeljünk hüvelyi ultrahang előtt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert az orvos nem kiváncsi a párod spermájára...
2016. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Szexelhettek, csak ne élvezzen beléd.
2016. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké. De azt hogy vagy hol látja?
2016. szept. 28. 10:25
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi , nem vagyok buta, csak ehez nem értek :/
2016. szept. 28. 10:26
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Elvileg a sperma még kb. 4 napig életképes a női testben.

Nem csak UH előtt nem ajánlatos szexelni úgy, hogy beléd élvez. Sima vizsgálat előtt sem. Hiszen ahogy beléd néz a doki, láthatja a spermát. :)

2016. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha egyszer BELEnéz a hüvelyedbe, hogy ne lássa?
2016. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánvalóan azt se tudod, hogy mi az az ultrahang.
2016. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

En legalább két nappal a doki előtt már nem szoktam beleélvezős szexet csinálni.

Nemhogy kellemetlen nekem is, hogy a doki látja, de el is fedhet tüneteket, pl a huvelyi folyas mértékét sem tudja rendesen megnézni.

Fogorvos előtt sem eszel, sőt fogat mosol, igaz?

2016. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Ja fogorvos előtt sem eszel 2 napig...


Nyugodtan lehettek együtt előtte nap,de persze nyilvàn nem erre a napra kell időzìteni egy egész éjszakàs maratoni összebújàst vagy éppen egy grupit. Egyrészt a java úgyis kijön,màsrészt elfolyósodik és keveredik a hüvelyvàladékkal, ember nincs aki megmondja,hogy az most mi.

Az orvos se tudja megàllapìtani. Mert akkor felesleges lenne pl a kenetlevétel,hiszen rànézésre meg tudnà mondani mi a baj mi van a hüvelyvàladékban...


Akkor van megtiltva az együttlét ha olyan vizsgàlat is van amit befolyàsolhat pl méhnyakràk szűrés, méhszàjseb vizsgàlat. No meg ha neked kellemetlen érzés,hogy te tudod,hogy mi volt előtte nap.

2016. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Az előttem szólók le írták a lényeget. Ha nem bírok magatokkal használjatok Óvszert
2016. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!