Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez terhesség vagy a...

Vajon ez terhesség vagy a hormonok felborultak?

Figyelt kérdés

Aki abbahagyta már a tabi szedését, annak hogy volt az első mensije? Sokat késett? Nekem pl. most késik, vasárnap kellett volna megjönnie, de semmi előjele. Ha nem jön meg akkor meddig normális, kb. 3hónap?


Jah és múlthéten 3napig erős barnázásom volt, az mire utalhat? Akkor vette volna észre a szervezetem, hogy nem kap hormonokat? Vagy ez terhességre utal?


3évig szedtem folyamatosan (Lindy20, utóbbi 2hónap pedig Samba)


Abbahagyás után védekeztünk, de a Samba szedésekor attól tartok, hogy nem voltam védet, ugyanis akkor a mensim nem volt rendszeres, mert nem szünetben, hanem tabi mellett jött meg. 2 levéllel szedtem, aztán leálltam vele.


2010. ápr. 23. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem abbahagyás után 1 héttel hamarabb jött meg. Mivel hormonkészítményről van szó, természetesen a tabletta abbahagyása hatással van a hormonháztartásunkra.
2010. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!