Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Megjött a 26....

Mitől lehet ez? Megjött a 26. napon, vagyis kedd reggelre, pedig csak mára vártam, mert általában 28, max.30 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
A lényeg, h. már múlóban van. Az egész sötét színű már az elejétől kezdve. A melleim viszont még mindig érzékenyek, néha enyhe nyilalló érzessel, ez már mensi előtt kb. 3-4 nappal kezdődött. Amúgy nem tartozom azok közé akik mellfeszülősek mensi előtt!!! Sőt, akkor is, ha előfordul, amint megjön, el is múlik a mellfeszülés, érzékenység. Volt már vkinek ilyen?? Baba volt a dologban, vagy más????
2008. okt. 2. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj.
2008. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolod azon kevesek közé tartoznék, akik a vérzés ellenére babásak? Nekem valahogy hihetetlennek tűnne, ha pont velem történne. Tesztelni nincs kedvem, mert ha negatív lenne, akkor az nagyon lelombozna, hisz kevés nő vérzik terhesen. Nem lenne jobb várni? Max. ha továbbra is maradna az érzékenység folyamatosan mondjuk még egy hétig, akkor tesztelhetnék...?
2008. okt. 2. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!