Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu óta is gyakran szurkál a...

Ovu óta is gyakran szurkál a hasam. Biztos túl vagyok a pén. Másnak hasonló? Végkifejlet?

Figyelt kérdés

Nem kérek lehurrogó hozzászólást, hogy korai meg nem kell beképzelni, stb.

Már van két gyerkőcünk, a harmadikat szeretnénk, de egyáltalán nem görcsöltünk eddig rá, még épp csak eldöntöttük, hogy jöhet. Hétfőn (12-én) voltan dokinál, aki uh alapján mondta, hogy aznap vagy másnap lesz a pé szerinte. Helyesnek is gondoltam, mert a vizsgálat előtti napokon volt tojásfehérje nyákom is és szurkált a jobb petefészkem rendesen. Azóta sűrű, krémes folyásom van, néha meg is lepődök a mennyiségén, péntek óta fájdogál a hasam: szúr. Eddig csak esténként éreztem, ma viszont reggel óta, s most épp a bal oldalon. Nem értem, mi ez. Beágyazódáshoz még korai. Max. 7. dpo-n lehetek. Valakinek volt hasonló? Baba volt a dologban vagy valami más?



2016. szept. 19. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóm, de sajnos nem baba volt a dologban. Kívánom, hogy Neked az legyen!
2016. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is konkrétan ovu óta volt a szurkalas, es nemvart napján pozit teszteltem. Most vagyok 7 hetes, kb. az 5. hétig minden nap ereztem. Azelőtt csak mensi elott kezdődött 1-2 nappal, igy nekem is gyanús volt, drukkolok :)
2016. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap egész este brutális mensi szerű görcseim voltak.Azzal kezdődött, hogy lefekvéskor nagyon fájt lent a hüvelybemenetnél, de csak vagy 3 percig. Aztán jöttek a görcsök. Egy hét múlva kellene megjönnie. Este többször ébredtem, mindig fájt. Reggel is azt éreztem, majd leszakad a méhem. Aztán 8 után elmúlt teljesen. Egy fél órája megint nagyon szurkál a bal oldalon. A fura, hogy a mellem nem érzékeny, és egyáltalán nem is keméyn, mint pl ovukor szokott vagy mint anno a terhesség idején.
2016. szept. 20. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ovu után folyamatosan szurkált, de feltűnően a 6.dpo-tól!! 10 dpon halvány poit tesztelten! :) 17 hetes vagyok :)
2016. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekemis gyakran szurkal 9dpon vagyok.
2016. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen tünetek nekem is, hétvégén kiderül hogy mi lesz, kistesó vagy menstruáció. 😉
2016. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok, én is pont így érzem 5.dpotól, ha jól számolom, ami nekem csak azért fura, mert elvileg min 7-10 nap mire egyáltalán elkezd beágyazódni, ha sikerült. Van itt vki, akinek konkrétan babát jelzett? Mikortól érezte és milyen jellegű volt a fájdalom. (nekem inkább húzódik, feszül, középen a méhemben, néha erősebbeket is mintha belenyilallna, de nem egy pontba, hanem olyan tompán az egész. És meg is van duzzadva a méhem, mint mensi előtti napokban szokott. Viszont a mellem nekem sem nőtt, és nem fáj most. (nekem amúgy stimulált ciklus volt, pont 1 hete kaptam tüszőrepesztő injekciót) És kedves kérdező, meg a többiek, akik hasonló cipőben járnak,mit a helyzet veletek azóta? Mindenkinek a tapasztalata érdekel! Drukkoljunk együtt, h minél több baba legyen ebből :)
2016. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem végül 24-én megjött :( Ez csak azért keserít el, mert valószínűleg nem repedt meg az a domináns tüsző, mert ha megtörtént volna, akkor később kellett volna megjönnie. Ha meg később volt pé, akkor még gázabb a helyzet, mert nagyon rövid a lut. szakasz :(

Remélem, Te szerencsés leszel :)

2016. okt. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!