Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció utáni krémes...

A menstruáció utáni krémes folyás mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Utoljára a menstruáció kezdete előtt 2-3 nappal voltunk együtt, és ez az utolsó menzeszem rövidebb volt az eddigieknél, de az intenzitása ugyanolyan volt mint szokott. Most viszont fehér krémes folyásom van, ami csak menstruáció előtt szokott nekem lenni. Szerintetek mit jelenthet ez? (A fehér krémes folyás alatt azt értem, hogy nincs szaga, nem fáj, nem viszket semmi.)
2010. ápr. 22. 23:06
 1/2 anonim válasza:
100%
elvileg lehet ez egy normális reakció arra, hogy valami kisebb fertőzést összeszedtél és a hüvelyed így "fertőtlenít",de nem is kell h fertőzés legyen, elég valamilyen ph változás hozzá. sajna nekem is szokott..
2010. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy mitől lehet nem tudom,nekem általában így néz ki a ciklusom:menzi után fehér folyás,majd jön az áttetsző nyúlós nyák(ovuláció),utána 2-3 napig száraz vagyok,majd megint fehér folyás és utána sajna menzi.Szóval nekem szokott lenni menzi után fehér folyásom.
2010. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!