Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor tesztelten csak egy...

Amikor tesztelten csak egy csik lett a teszten egy pár óra múlva amikor el akartam dobni két csik lett rajta. Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mit ir a tájékoztatóba ... csak arra vagyok kiváncsi hogy járt e már valaki igy és terhes is volt?
2008. okt. 2. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

nem szabad már értékelni, de te is tudod!...

szerintem nem vagy terhes, de tesztelj még egyet és max.5 perc után nézdd meg. sok sikert

4 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a második babát szeretnénk már egy éve ,havonta tesztelek ugyan ezzel a márkájú tesztel és még soha nem jött elő később se a második vonal..ezért kérdeztem
2008. okt. 2. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is ez volt. És jött a második :)

Lilly márkájú volt azt hiszem. Utána még sok napig minden teszt nagyon halvány volt valószínű alacsony hcg miatt.


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi és gratula a gyerkőcökhöz:)
2008. okt. 2. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Lily-vel jártam így. KIVÉTEL NÉLKÜL mindig azzal tesztelek, és sosem jelent meg rajta pár óra elteltével sem 2. csík. 1 hónapja kb azonban igen. De baba sehol. :(

Semmiképp ne éld bele magad, mert a csalódás kiheverhetetlen, viszont reménykedni szabad, mert 2esélyes a dolog, a dokinál beszéltem egy kismamával, neki egy teszt a 8. héten mutatta csak ki a kisfiát, de úgy hogy a férj el sem hitte, hogy ott a csík, arról nem is beszélve, hogy csak a tesztelés másnapján látszódott valami halványan!!

2008. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!