Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nekem 8. an volt ovulaciom....

Ha nekem 8. an volt ovulaciom. Es 9. en voltam egyutt a parommal semmi esely a teherbe esesre?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 14:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem ertek a dolgokhoz de itt a netten neztem egy peteeres kalkulatort es az a 9.et meg termeleny napnak mutatta.
2016. szept. 12. 14:23
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne így fogd fel. Ha jókor vagytok együtt ovulációkor akkor is minimum 20% esély van rá hogy sikerüljön... Mellesleg biztos hogy akkor volt ovud? Pontos a ciklusod? Orvos követi az ovulációt? Csináltál ovulációs tesztet... ? Ovú előtt egy két nap és ovu után egy két nappal is teherbe lehet esni.. 22 L..
2016. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,meg nem voltam orvosnal.nem csinaltam.tesztet sem csak ezt a kalkulatort kovettem.
2016. szept. 12. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha tényleg akkor volt ovud, és előtte nem voltatok együtt, csak utána való nap, akkor mondhatni nagyon minimálisak az esélyek, mert a petesejt maximum 1 napig életképes.

A kalkulátorok pedig igen, még utána is 1 nappal termékenynek írják, de az már igazából nem az.

De mivel nem vagyunk gépek, az csak egy naptár, lehet, hogy mégsem akkor volt.

2016. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kalkulációs naptár nagyjából 1 héten keresztül javasolja az akciózást, tehát sok napot ráhagy az ovuláció előtt és után is. Maga a petesejt csak 12-24 órán át van életben, de a spermák 3-4 napot is tudnak bent várakozni. Emiatt, ha tényleg megvolt az ovud és rá 1 nappal szexeltek, akkor már nem lesz ott a petesejt. Középidöben 1 héten keresztül 2 naponta szex és akkor biztosan lesz bent várakozó sperma. Én a naptáron kívül csak a nyákomat figyelem, nekem látszik a wc papíron, fényes, tojásfehérje szerű váladék ez ovu előtt van pár napig minden nőnél, csak nem mindenki látja,mert néha túl fent van a méhnyaknál, plusz én nagyon akarom a szexet ovuláció előtt, úgyhogy mi ebből biztosan tudjuk, hogy akkor van.

A kérdésedre viszont az a válaszom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy 8.-án volt ovulációd, sőt lehet, hogy éppen 1 nappal később és akár teherbe is eshettél.

2016. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleg keves az eselye..:/
2016. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!