Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasärnapra nem värom...

Ha vasärnapra nem värom tesztelhetek holnap reggel? Olyan izgatott vagyok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz, de nem biztos, hogy kimutatja. Vasárnap a biztos!
2008. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor meg värok...köszi!
2008. okt. 1. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Várj vasárnapig! De még akkor sem biztos, hogy ki fogja mutatni, amit szeretnél. Tulajdonképpen jövő hét közepén lenne az igazi, akkor már magasabb a HCG...

De tudom, hogy türelmetlen vagy...érthető...:)

2008. okt. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen,alig birom kivärni.a melleim nagyon fäjnak,meg eresek. :) olyan jo lenne ha lenne egy lakom! :)
2008. okt. 2. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom milyen érzés várakozni, én is előbb teszteltem 2 nappal menzesz előtt,de negatív lett, aztán 2 nap múlva már pozitív:) szerintem megéri várni egy kicsit, mert a negatív teszt látványa olyan lehangoló, de viszont nagyon nehéz kibírni azt is tudom. Ha mégis tesztelnél 10-es Qupido mutatja ki talán a leghamarabb! Sok sikert, szurkolok!

2008. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi!en is attol tartok,ha neg.lesz,akkor tisztära el leszek kenödve.inkäbb värok vasärnapig. :) gratulälok a babädhoz!!
2008. okt. 2. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is vasárnapra nem várom. De nem tesztelek előre, mert nem szeretnék csalódni. Mi már 1 éve próbálkozunk, de eddig még sajnos nem sikerült teherbe esnem. Szorítok nektek, hogy sikerüljön. Majd írd meg, hogy mi lett.
2008. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sziasztok!ma reggel teszteltem-nem birtam toväbb...es egy nagyon erös mäsodok csikom lett!!ugy örülök!köszi a szurkoläst! :)
2008. okt. 4. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok:) Első válaszadó vagyok. Ez a világ egyik legjobb érzése(én tudom 4 évig próbálkoztunk), meg amikor a karodba teszik a végén :)


Üdv.: 9 hetes kislány boldog anyukája

2008. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!