Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam nőgyogyasznál...

Szombaton voltam nőgyogyasznál, mennyi eselyem van h terhes lettem, ilyen értékek mellet?

Figyelt kérdés
Nyalkahartya 7,9mm.jobb oldalon 18mmes pete.baloldalon 2db 20mmes.aznap este,masnap este es ma reggel is együtt voltunk.a szuri amit kaptam elvielg ma reggel 9kor repesztett.
2016. aug. 29. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt h terhes lettem ugy értem mennyi eselye van h az leszek;)
2016. aug. 29. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
2016. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50-60% tüszőrepésztő szuri után minimum 3 hét múlva lehet tesztelni ha addig nem jön meg.. Mert mivel a tüszőrepesztő szuri hcg tartalmú így kell neki minimum 2 hét mire kiürül a szervezetből.. Mert ha hamarabb csinálsz tesztet.. Lehet fals pozitív a szuri hatóanyaga miatt... De azért drukkolok
2016. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi..igen hallottam már h várni kell még kiürül.megvarom a nemvárt napját es csak akkor tesztelek....
2016. aug. 29. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó értékek. :)
2016. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedek...jövő vasarnap tesztelek...
2016. aug. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!