Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol juthatok hozzá a Zafír...

Hol juthatok hozzá a Zafír barátcserjéhez?

Figyelt kérdés
Már nagyon, de nagyon szeretnénk babát... Légyszi konkrét budapesti helyeket írjatok, mert már több bioboltban néztem és sehol nem árultak.
2010. ápr. 21. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a DM-ben láttam.

De, ha ott mégsem találnál, akkor a PREMENS tablettát gyógyszertárban is vehetsz, ez is barátcserjét tartalmaz.

2010. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnézem a DM-ben. Rossmannban nem volt, pedig 4-ben is voltam. :(
2010. ápr. 21. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Örs vezér téren az SZTK-épületben a portával szemben van egy gyógynövény bolt. Ott lehet kapni, én mindig ott veszem.
2010. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontos választ! Jövő héten meg is nézem! :)
2010. ápr. 23. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En tobb eve kulfoldon elek es itt online lehet ilyen dolgokat vasarolni

Nem tudom hogy mukodik ez othol de itt nagyon egyszeru es lattam hasonlo magyar oldalakat,biztos megoldhato ha a kartyas fizetes nem is de utanvetellel biztosan.

2010. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik bioboltban, én eddig mindegyikben láttam! (Budapesti vagyok) Menj el tényleg bármelyik bioboltba, biztos lesz!
2010. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én már több bioboltban voltam és egyikben sem volt. Netről meg nem akarok vásárolni, mert postaköltséggel egy vagyonba kerül. De megnézem majd az Örsön, ha végre lesz egy kis időm, mert pont a város másik részén dolgozom (XI. kerület, Fehérvári út).
2010. ápr. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!