Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mukodik a Closti?

Hogyan mukodik a Closti?

Figyelt kérdés

Valaki tudja? Én úgy tudom, arra az idore, míg szedi valaki, megállítja a peteérést, aztán a szervezet észleli, hogy hoppá a peték nagyon éretlenek és nagy iramban kezdi oket érlelni, így néha tobb is beérik. Így van ez?

Olyan problémám van ugyanis, hogy már végre volt pé-m, pajzsmirigyalulmukodésem van, erre kaptam Euthyroxot. Ez segítet, és már szépen alakult a hogorbém. Ebben a hónapban eloszor szedtem Clostit és utána Duphastont is. Most viszont a gérbémbol semmit nem lehet kiolvasni, legalábbis pé-t én nem látok. Arra gondoltam, ha így mukodik a Closti, akkor leállítota a pô-t és nem indult be. It a gorbém is.


[link]


2008. okt. 1. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A closty úgy működik, hogy a sárgatesthormonokat megerősíti ,ezáltal megkezdődik a peteérés, ami lehet egyszerre több is, ezért előfordul ilyenkor ikerterhesség..egyáltalán nem állítja meg a peteérést, pont elindítja..

Aztán funkciója, a megerősödött sárgatest több hormont termel, így kb 29 napos lesz a ciklus és nagyjából félidőben lesz a domináns peteérés....


Szóval a closty nem azt csinálja amit gondolsz!

Ha következő ciklusodban miután megjött és megint szeded a closty-t akkor menj biztosra a 11. naptól kezdd el a vizeletes lh tesztet, amikor pozitív 4-5 nap együttlét és kész a baba..nálunk így sikerült , előtte két évig sehogy, aztán a closty megoldotta.

Érdemes lh tesztre beruházni, mert a clostit nem lehet a végtelenségig szedni!

2008. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerintem az együttléteinkkel ebben a hónapban sem volt gond. Csak éppen nem volt pé-m. Ezt nem értem, ha eddig volt, most a Clostival miért tűnt el? Nekem a doki magyarázta ezt a működést, ezért gondoltam,hogy a leállás után nálam nem indult be a pé.
2008. okt. 1. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
a högörbe a dokim szerint semit sem ér. a clostival tényleg lesz peteérés .
2008. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még semmi sincs veszve, lehet, hogy a closti csak a 20.napra vagy azután csinál peteérést! Legyetek együtt szorgalmasan!
2008. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért megnyugtató. Én is erre gondoltam,miután sokat olvastam a Clostirólés többen is írták, hogy csak később jött a pé. Remélem nálam is ez lesz.
2008. okt. 2. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!