Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken nem kellene megjönnie...

Pénteken nem kellene megjönnie. Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
5 napja beteg vagyok. 4 napig voltam lázas. Lázcsillapítót kellett szednem,így nem tudtam mérni a hőmet rendesen. Annyira fájnak a mellbimbóim, mintha tűzzel égetnék őket. Két napja a melleim is fájnak és feszesebbek lettek. Folyásom semmi. Ezek a tünetetek lehetnek terhesség jelei, vagy már megint csalódni fogok. Segítsetek.
2008. okt. 1. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam pontosan egy hete kellett volna megjönnie,de az előző hetekben nagyon beteg voltam(lázas,stb.),és semmi más szokatlan érzésem nem volt,csak az hogy a mellem kétszer akkora lett,és nagyon szúrt a mellbimbóm.z eredmény:3 pozitív teszt!Hasonlókat kívánok neked is....
2008. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy legyen. Nem merem beleélni magam. Majd megírom, hogy mi lett az eredmény. Gratula.
2008. okt. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!