Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálnak valahol ingyenes...

Csinálnak valahol ingyenes kivizsgálást, ha nem jö össze a baba?

Figyelt kérdés
Ezek e helyek milyenek a Kaáli intézethez képest? Úgy értem, kell-e órákat várni, kivizsgálnak-e rendesen, emberszámba vesznek-e? Végső soron arra vagyok kíváncsi, hogy megéri-e kifizetni a Kaálinak azt az x ezer Ft-ot a kivizsgálásokra.. Mik a tapasztalatok?
2008. okt. 1. 12:29
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, lemaradt az "n" a kérdésben: "jön" akart lenni..
2008. okt. 1. 12:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Budai Meddőségi Centrumot ajánlom. Teljesen ingyenes a kivizsgálás, egyetlen hátránya, hogy sokat kell várni. De személyes tapasztalatból mondhatom, hogy emberszámba vesznek, és a sok beteg ellenére is figyelmesek, szakmailag jól felkészültek.
2008. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tapolcai Kaáliban minden ingyenes! Nem írtad h hová valósi vagy, ha nem túl messze Tapolcától akkor érdemes elmenni hozzájuk. A vizsgálatokkor várakozni kell ugyan (főleg első alkalommal hosszú a kivizsgálás) de hamar mennek a dolgok, és korrektek, kedvesek.
2008. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! okt. 14-re van időpontunk spermavizsgálatra a Kaáliba (oda megyünk mindenképp), de lehet, h utána átpártolnánk a Budai MC-ba. Érdemes már most bejelentkezni? Mennyire sokára adnak időpontot?
2008. okt. 1. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ingyen? Csak mert én már olvastam egy pár helyen, hogy a Kaáli-ban pl. egy spermavizsgálat 12000 Ft. Vagy tulajdonképpen mi van ingyen?
2008. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tapolcaiban tényleg minden ingyenes, mert TB által finanszírozott intézmény!!! A Győriről tudok még nyilatkozni, és ott tényleg 12.000 Ft volt a spermavizsgálat, és a konzultáció is!
2008. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha valaki Pesten lakik, a Budai MC-ba érdemes inkább menni.. vagy annyival jobb a Kaáli? Nem hiszem..
2008. okt. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!