Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti elkezdenetek elobb a dolgot?

Ti elkezdenetek elobb a dolgot?

Figyelt kérdés

Ha tudnatok h sokaig fog elvileg tartani mire teherbe estek.

Tartsatok tiszteletben h nem irtam le mi a baj, nem hiaba nem irom le.

Csak szerintetek ha orvos mondja akkor erdemes egy èvvel elobb Neki állni?

Es , ha megis sikerul hamar? (Eksuvo elott)?

Nemtudom/tudjuk eldonteni mi lenne a jo..


2016. aug. 26. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mi belevágtunk hamarabb azzal hogy úgyse sikerül, mert voltak gondjaim, orvos nálam is azt mondta, hogy nehezített menet lesz, 30 felett is voltunk... és mégis gyorsan összejött (elsőre), aminek persze örütünk mint majom a farkának, de elég kapkodósra és aggódósra sikerült a babavárás.

Volt közben esküvő, költözés, felújítás...

2016. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjak? Orvosilag 90%-ra mondták, h nem lehet gyerekem. Lássuk be, 10 % igen kevés. Elhagytuk a védekezést, elsőre összejött a baba, a fogantatást tekintve az évfordulós vacsink után.

36 hkm

2016. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én elkezdeném.

első két gyerekünk egyből megfogant.gondoltuk a harmadik is, beterveztünk mindent, de a baba még sehol, pedig nekem semmi "bajom" nincs

2016. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben igen, ha tudnám, hogyha összejön, tudom most is vállalni. De előtte elmennék vizsgálatokra (tüdőszűrés, méhnyakrák-szűrés stb) és felturbóznám a vitamin háztartásom. Esküvő nem befolyásolna.
2016. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha készen álltok egy baba érkezésére, akkor kezdjétek el. Ha még nem, akkor ne siettessétek a dolgot. Ez a Ti döntésetek.

Mi is hasonló helyzetben vagyunk. Bizonyos okok miatt nehezebben jön össze a baba... Hozzáteszem, hogy még csak 8 hónapja próbálkozunk, szóval bármi előfordulhat.

Az esküvővel kapcsolatban, ha az zavar, hogy még nem vagytok házasok, amikor megszületik, akkor még szülés előtt tarthattok kis esküvőt akár. Megoldani meg lehet, a kérdés, hogy Ti mit szeretnétek.

2016. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a sok választ!:)

Tegnap atbeszeltuk. Nem kezdjuk elobb.

Kettesben vágyunk mèg lenni, nyugalomban stb.

Szóval a nászutig nem állunk neki, ami jövő augusztusban lesz :)

2016. aug. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!