Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, kérlek titeket, hogy...

Csajok, kérlek titeket, hogy nézzétek meg pozitív vagy negatív a hcg tesztem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 13:47
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony baba! :) Szedj folsavat és igyál palástfű teát, jót tesz! És sok gyümölcs, zöldség! Boldog babavárást! :)
2010. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

A nemét egyik teszt sem fogja kimutatni, hanem majd uh de még van addig időd :)

Ha két nap múlva erősödikm a csíkocska akkor érdemes időpontért felhívni a dokit hogy uh-gal is megerősítse a dolgot :)

Szedjél terhesvitamint, abban van folsav és még egyéb vitaminok is amire szükségetek van most :)) Nekem Elevitet mondott a doki és 5 hetesen már el is kezdtem szedni, azóta is :)

25 hetes kismama

2010. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! Sók jót kívánok nektek!! :-)
2010. ápr. 19. 16:11
 34/43 A kérdező kommentje:
Holnap csinálom meg reggel a tesztet!! Vártam 2 napot!! Nagyon izgulok! :-))
2010. ápr. 20. 12:23
 35/43 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Volt egyszer negtív,aztán nagyon enyhén pozitív,aztán nem valami erős de jól látható pozitív,aztán a legfrissebb mai az megint negatív?!! Ez mi akkor? Ha volt ilyenetek akkor írjátok,már le nekem léccike,hogy mi lett?? Köszönöm!
2010. ápr. 21. 11:51
 36/43 anonim ***** válasza:
Akár okozhatja korai vetélés is, hiszen a HCG egy kis ideig ilyenkor még a szervezetben marad, fokozatosan kiürül, DE! Nem akarlak megrémiszteni, szerintem amint teheted, keresd fel a nőgyógyászod! Ő tud biztosat mondani, mi itt a világhálón nem. Ez nem játék!
2010. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig várj egy kicsit, néhány napot és akkor ismét tesztelj. Orvoshoz még nem nagyon érdemes menni, hiszen ő nem fog látni sokmindent. Tudom, hogy nehéz, de várj türelemmel, ha baba, akkor biztos, hogy erősödni fog a csík. Ha meg megjön, vagy negatív marad, akkor se csüggedj, majd következő hónapban!!! Mivel még nagyon fiatal a "terhesség", ezért nem fognak veled csinálni semmit a dokik, gyógyszert sem kapsz, mivel ez még nem nagyon számít terhességnek, de lehet, hogy pont a koraisága miatt halvány még a teszted.


Szívből kívánom, hogy pozitív legyen!!!!!! :D

2010. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt kívánom mindenkinek én is!! :-))
2010. ápr. 24. 10:30
 39/43 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok


Na, mi újság????? Teszteltél már azóta? Remélem lett egy szép erős + teszted!!! :D

2010. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Megjött 18 nap késéssel!! :-((( Köszike,hogy írtál! :-) Sok sikert mindenkinek! :-)
2010. máj. 2. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!