Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy szokatlan és érdekes...

Egy szokatlan és érdekes dologban kérném a véleményetek, hogy mitől lehet ez? (tovább lent)

Figyelt kérdés
A párommal a múlt hónapban babóval próbálkoztunk. (Sajnos azért csak a múlt hónapban, mert jelenleg külföldön dolgozik és csak a múlt hónapban tudtunk együtt lenni.) Szóval, a ciklusaim 28-30 naposak általában. Legutóbb március 1-5-ig tartott. Ugyebár 6-tól próbálkoztunk, de 18-án valami folytán 2,5 napra mesi szerű vérzésem lett (talán ez ovuvérzés lehetett?!), ettől kicsit megijedtem, úgyhogy ez idő alatt csak a harmadik napon voltunk együtt. Aztán elég gyakran együtt voltunk a további napokon egészen 28-ig. Orvosnál 16-án voltam, és tapogatás után azt mondta talán már terhes is vagyok, de végül ultrahanggal is megnézett és nem látott semmit. A vérzésre pedig azt mondta, hogy az miatt nem kell aggódni, mert előfordulhat bármi miatt. Azóta viszont nem jött meg, pedig már a hét elején meg kellett volna jönnie szerintem, de ma reggeli vizelet alapján negatív. Egy hete feszül a mellem, ami egyébként nálam tipikus mesi előtt, de nem értem miért nem jön meg, ha nem vagyok terhes. Egy dolog jut még eszembe, ha mondjuk valamiért esetleg márc.28-án volt a peteérésem, akkor is kimutatná már a teszt? Akkor ápr.16-án látta volna már az uh? Vagy a bababproject miatt esetleg volt már akinek összezavarodott a ciklusa?
2010. ápr. 18. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

ha terhes lennél,akkor nem láthatta a doki még hisz fiatal.nekem is nega tesztem volt.6.hét után lett pozi.ha pl.21-én voltatok együtt és megfogant,onnan még kb.10 nap mire beágyazódik.várj még két hetet mert akkor már látszik legalább petezsák.doki csak menses alapján nézte biztos.nekem se akkor fogant mikor félidőm volt,hanem közvetlen mensi elött.

7 hetes km.

2010. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 S.Ági ***** válasza:
Nem tudom tudok e neked v.mi hasznosat írni,én is hasonló cipőben járok,jártam! Az én párom is külföldön dolgozik..nem ez a lényeg hanem az,hogy nekem a védőnőm mondta,hogy érdekes az emberi szervezet,mert megérzi,hogy mikor legyen pete érésed,így ha nem sokat van itthon a párod! És nálunk is igy lett baba! Először én is azt hittem meg fog jönni,hasonló tünetek mint a tied,vártam is,de semmi! Baba lesz! :-) sz.tem várj még egy kicsit és ha kb már 2 hete nem jött meg,akkor vegyél tesztet,én három hetet vártam,és mind a két tesztem pozitív lett!Utána az uh-n is látták! Nagyon szurkolok neked! Remélem összehoztátok! :-))
2010. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én párom is kint dolgozik.kamionos.és csak akkor volt itthon mikor terhes lettem.lehet valami az előző válaszban....


1.voltam

2010. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De érdekes. Nekünk a második babánk pl. a ciklus legvégén fogant, már majdnem mensiznem kellett volna, mikor ő összejött. Az én férjem is csak akkor volt itthon azon a héten 3 napot:)

Tehát a lényeg hogy megtermékenyülés után még legalább 10 nap mire vmi is látszik a teszten (nekem egész halvány lett 19-én, és 8-án lettem babás valószínű) és ezután még 2 hétig!! semmit se láttak uh-val, már vérvételre is küldtek hogy valóban terhes vagyok e (biztos azt gondolta a doki h hallucinálom a pozitiv teszteket?? :) ). A 19-i pozitiv teszt után csak következő hónap 9-én találták meg a babámat aki persze ott volt, és 13-án már szívhangot is produkáltunk:))

2010. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is elég furán alakult, ciklus ugyanígy mint nálad 28-30 napos, febr. 28-án kellett volna megjönnie, és 25-én estem teherbe:)

Csak március 13-án lett egy halványan pozitív tesztem, addig harminc darab negatív:)))

2010. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megosztottátok velem a saját történeteiteket. Jól esik ilyen kedves és szerintem csodálatra méltó történeteket olvasni, mert ami veletek történt az maga lehet a csoda, mármint az érzés, amikor meglesz az első pozitív teszt. Gratulálok nektek. :) Igen, akkor ti is tudjátok, hogy milyen az amikor a távolság és az idő közbejátszik a dolgoknak. Hogy azóta mi a helyzet velem? Egyenlőre fogalmam sincs, mert még nem teszteltem, még várok egy kicsit, nem akarom túlaggódni,de igazából már nagyon kíváncsi vagyok. Bárcsak velem is most történne ez a csoda. :)
2010. ápr. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!