Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, hogy nem 28 napra jön...

Az baj, hogy nem 28 napra jön a mesesem, hanem 32?

Figyelt kérdés
2007. nov. 15. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond,belefér.A lényeg,hogy megjött.Ha fiatal vagy akkor még nem alakult ki a ciklusod,de a 32 még teljesen normális.
2007. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Főleg ha rendszeresen így jön meg. Csak a peteérésed is annak megfelelően kell számolni, úgy hallottam.

Az ilyen testi dolgok nem törvényszerűek, nem vagyunk egyformák. Ugyan úgy ahogy vannak eltérések terhességek között, vannak eltérések ciklusok között is, mint szinte mindenben...

2007. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj. Nekem 28-50nap között szokott ingadozni, ami ijesztő, és mégis normális. :) Egy gyermek van már, most várjuk a következőt. Babatervezésnél az átlagos középidőt fókuszáld be, és főleg akkor próbálkozzatok.
2007. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!Nekem 36-38 nap volt az átlag amig nem szültem meg az első babámat.Utána beállt 26 napra.A 2. baba után már 28 naposak lettek a ciklusaim,és napra pontosan megérzem a peteérést.
2007. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!