Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy amit két...

Miért van az, hogy amit két nappal ezelőtt csináltam teszt, pozitív volt, de halvány volt a második csík. Ma reggel csináltam egy másikat, az meg negatív. Azóta sem jött meg a menzim. Lehet, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2007. nov. 15. 10:35
 1/5 anonim válasza:
100%

Ne aggódj!!!!

Csinálj egy újabb tesztet, és ha az sem ad megnyugtató választ keresd fel a dokidat.

Szorítok, hogy meglegyen a babóca. :))

2007. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tesztek nem 100%-ak mindenképp menj el dokihoz,így legalább Te is megnyugszol!Én 2 évet vártam arra, hogy terhes lehessek, most 35 hetes vagyok!Kitartás, remélem az vagy!
2007. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy a második teszt más fajta volt?mert mindegyik más és más érzékenységű.nekem a qupido már a nem várt mensim napján kimutatta,hogy pozitív vagyok.a qupido 10-es érzékenységű,a gabriel és a legtöbb fajta pedig 20-25-ös érzékenységű.biztos,hogy terhes vagy,a pozitív nem hazudik,még ha halvány,akkor sem!!!gratula!
2007. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az első pozitiv lett akkor nem kérdés hogy van HCG a szervezetedben,bármit is mutatott a második teszt!
2007. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt sejtem,h pozitív,de menj el dokihoz,ő majd megmondja.Szernitem fölösleges állandóan teszteket csinálgatni.Tudom,sokan,akik nagyon akarják,azok egynap késéssel is tesztelnek,de hidd el nem lesz semmi baja,ha vársz a 6.hétig,és akkor csinálsz tesztet.Akkor már biztosat mond.Csak nyugalom,meg a terhességnek vannak más jelei is a kétcsíkos teszten kívűl.Aluszékonyság,talán ez az egyik legjellemzőbb az 5.hét környékén.Meg egy kis hőemelkedés,de az nem mindenkinél.
2007. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!