Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-én volt az inszemem, 23,...

22-én volt az inszemem, 23, 24-én barnáztam, utána pár napig szurkált a hasam, bal, jobb oldalon is, főleg pénteken nagyon szúrt. Tegnap voltak enyhe görcseim. Az utóbbi napokban bizsergető érzést éreztem. Mennyi az esélyem rá, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Mintha még mindig peteérésem lenne.Mai napra nincs semmi.A héten majd megfagytam,szó szerint csontig voltam fagyva,mára a hőm 37 fok,tegnap szeretkeztünk a férjemmel,hátha még rá segítünk a dolgokra.Remélem nem árthattam vele...Szerintetek mennyi az esélyem rá,hogy babás leszek?Persze tesztet csak 7.e felé csinálhatok.Néha meggyőzőm magam,hogy babás vagyok ,néha abszolut képtelenség,Barátnőim érzik,hogy baba lesz,én nem vagyok benne biztos...Bár lehet már pesszimista vagyok,3 év várakozás után.
2008. szept. 28. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon fontos, hogy higgyél abban, hogy babás lettél, DE ne ez töltse ki minden percedet, mert csak stresszeled magad. Ne beszélj folyton erről, próbáld meg élni a hétköznapi normális életedet. (Én lombikon voltam, nem inszemen, de gondolom, kb. ugyanazon mentünk keresztül - már ami a várakozást illeti).

Most még nem érezhetsz semmit, max. annyit, hogy kicsit "megpiszkáltak", ezért érzékenyebb a szervezeted. Hogy szeretkeztetek, nem baj (mondjuk én nem mertem, de biztos, hogy nem ártassz vele senkinek).

Hogy mennyi esélyed van, nem tudom, a doki mit mondott? Kaptál Utrogestant vagy valami hasonló gyógyszert? Mert a hőd ettől is feljebb mehet, feszülhet a melled stb.

Sok sikert, bízzunk benne, hogy pocakos lettél!!!

2008. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kaptam Utrogestant,használom is minden nap!!!Reménykedjünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez megnyugtató,hogy nem érezhetek,semmit...Még van remény...Nagyon drukkolok neked!!!!!
2008. szept. 28. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok: Ha kaptál Utrogestan-t, akkor az a terhességhez hasonló tüneteket produkál. Engem is becsapott :(( Az igazságot csak az inszemtől számított kb. 10 nap - 2 hét múlva tudod meg.

Én is nagyon szorítok Nektek!!!! :))

2008. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!