Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnátok nekem 3. ik napi...

Írnátok nekem 3. ik napi hormonvérvétel eredményeket? Kinek mit mondtak rá és milyen gyógyszert kapott? Nekem:FSH, LH, PROLAKTIN, E2, TSH van a beutalón.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉN is most voltam vérvételen, de nekem a doki nem adta ide a papírt, mert telefonon beszéltünk, csak annyit mondott, hogy minden rendben. Most kezdtem a Clostilbegyt szedését, mert azt mondta, hogy csak akkor lehet szedni, ha a véreredmény jó. Amúgy a második gyerekkel próbálkozunk és ez a 4. Clostis hónapom. Az első az első Clostis hónapban összejött. Ti mióta próbálkoztok?
2010. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi 2 éve próbálkozunk.Nekem Debrecenben az endokrinológián adták a beutalót a 21.ik és a 3.ik napi hormonvizsgálatra.Holnap megyek a 3.ik napira.
2010. ápr. 14. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom ez nem a kérdésedre a válasz de Én hétfőn voltam ezen a vérvizsgálaton azt mondták kb 10 nap vagy 2 hét mire lesz eredmény.Nekem a nőgyógyászom adta ezeket a beutalókat.3 és 21 napi vérvétel ezmellett pajzsmirigy teljes vérkép és véralvadást is néztek.Kíváncsi vagyok az eredményre nagyon.Ha Neked is néznek ilyen véralvadásos dolgot akkor majd vérvétel előtt kb 10 percet feküdnöd kell.Egyébként mi is 2 éve próbálkozunk.Majd írd meg h mi lett.Szorítok!
2010. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!