Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok. Ezért volt hogy...

Pcos vagyok. Ezért volt hogy halványan + volt a teszt a ciszták miatt. Viszont ma reggel nagyon erősen ott volt a két csík. Lehet hogy ez már a baba miatt? Már nem merem elhinni.

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is PCOS vagyok, de még nem hallottam olyat soha, hogy a ciszták miatt lehet pozitív egy terhességi teszt, bár lehet, hogy én vagyok tájékozatlan...Mindenesetre 3 év alatt csináltam vagy 50-60 tesztet, mind negatív volt, mert nem voltam terhes. Aztán amikor végre két csík lett rajta azt hittem káprázik a szemem, csináltam még egyet és akkor már elhittem. És igaza volt, mert azóta már 8 hónapos a kislányom. Szóval szerintem örülj és engedd meg, hogy gratuláljak. Puszi!
2008. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem merem elhinni, pedig egy picit érzékenyebbek is a melleim, ezért csináltam a tesztet. Még azóta is azt nézegetem.

2008. szept. 27. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Gratula! Nyomás a nődoki :)
2008. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézegesd és tedd el emlékbe, jó lesz majd pár év múlva megmutatni a gyerkőcnek. Irigyellek, olyan szép hónapok állnak előtted. Majd írj légyszi, ha voltál dokinál, hogy minden rendben van-e.
2008. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Ha erős a csík, akkor azt már NEM ciszta okozza, hanem egy ici-pici kisgyermek a pocidban!!! De jó neked!!! :)
2008. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm!!!

Most nagyon boldog vagyok! Remélem Ő már megmarad! Jövő7en hívom a dokimat, hogy erősítsen meg benne!

Mindenkinek kívánom ezt az élményt!

2008. szept. 27. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is pco-t állapítottak meg egy évvel ezelőtt. Most egy hete késik a mensim. Fehér folyásom van, hasszúrkálás, mellfeszülés...Ma teszteltem , negatív lett.Még jövőhéten is csinálok egyet hátha akkor már kimutatja...REményt ad hogy más pcos-nak is sikerült teherbe esni.
2008. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó! Szívből gratulálok!
2008. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratulálok a babához! Annyit azonban megjegyeznék, hogy valóban, kizárt, hogy PCO miatt lett pozitív a teszted, nem akarlak elkeseríteni, de ez kizárólag egy rossz indulatú daganat esetén fordulhat elő, ami nálad nincs, mert ezt biztosan látta volna az orvos! Az lehet a baj, ami nálam is, én is PCO-s vagyok és lett halvány pozi tesztem, majd semmi nyom, de mensi sem, nem láttak babát - egyetlen oka volt. A magas tesztoszteron és inzulin szint miatt a pici nem maradt meg. Ezt csak azért írom ide, hogy mások olvashassák és tudják, mi a baj, ha ilyen helyzetbe kerülnek. Mi is babát szeretnénk, ezért olvasgatok itt, gondoltam talán másnak is hasznosak a tapasztalataink. Mégegyszer sok-sok boldogságot a picivel!
2010. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!