Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés a 10. napon? 29...

Peteérés a 10. napon? 29 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 10. napon. Ovu teszt pozítiv, PG53 páfrányos. Mikor mutat pozítivat az ovu teszt? Peteérés előtt vagy után? Megjön érzésem van, nagyon. Mi lehet ez? Ja, a folyásom bő és fehér-krémes.

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet és most kb 5 napig pozitívat is fognak mutatni..amikor nekem ez volt mindennap együtt voltunk, most töltöm a 29. hetet!
2008. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amegjön érzés az nem ilyenkor lenne, hanem beágyazódás után..a peteérés előtti napokon már pozitív lehet, de a kifakadás pillanatát nem lehet pontosan tudni.

Első válaszoló voltam.

2008. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Juj, köszi! Akkor belehúzunk! Csak nagyon meglepő a dolog, mert eddig ezt mindig félidőben éreztem. Köszönöm a gyors választ!

További boldog babavárást!

2008. szept. 26. 18:18
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a megjön érzést én sem értettem...

Na mindegy, ez a hónap úgy látszik ilyen :)

2008. szept. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!