Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki úgy terhes, hogy...

Ha valaki úgy terhes, hogy közben van menstruáció (még ha nem is a normál) és tünetei sincsenek, akkor az miről jön rá, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki?
2008. szept. 26. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem,már eleve nem normális ha nem úgy van meg. Szóval az már lehet gyanu.
2008. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elozo valaszolonak: siman elofordulhat, hogy valaki nem veszi eszre, ha nincsenek tunetei, max. egy gyenge mensi minden honapban! Hiszen ha belegondolsz, sok egeszseges nonel egyik honapban ilyen a mensi, masikban meg olyan. Nalam szinte sohasem egyforma. Es beszeltem errol dokival, azt mondta tok normalis.......... Na mar most ebbol kifolyolag, sok no nem is megy orvos ilyen aprosagokkal, hisz a legtobb esetben ez NEM koros. A mensi szinte mindig mas. Tehat siman elofordulhat, h. valaki nem veszi eszre. Kerdezonek: Akkor veszi eszre, ha nincsenek tunetei, ha noni kezd a hasa. Veknyabb lanyoknal ez hamarabb lathato elvileg.
2008. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Na de én ezt írtam hogy szerintem egy gyenge menszi is lehet tünet. ha figyelsz eléggé magadra...
2008. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Jol van, nem kell durvulni! En arra koncentraltam, hogy irtad, hogy "de az sem normalis.......", es ezt ugy vettem, mintha azt gondolnad, hogy a gyenge mensi koros, vagyis az embernek lenne valami eu-i baja (nem terhesseg). Na. Ennyi. Nem kell leszedni a fejem, nem okoskodasnak es nem is piszkalodasnak szantam, de ez neten keresztul nem erzekelheto!
2008. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ismertek olyat, akinek mindez saját tapasztalat? Mennyi rá az esély?
2008. szept. 26. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Van olyan ismerősőm, akinek rendesen volt vérzése és egyik hónapban nem jött meg neki és kiderült, hogy már 4 hónapos terhes:)
2008. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Szinetár Dóra is a 4. hónapban vette észre, addig vígan szerepelt a színpadon...
2008. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. nem igazán értem, hogy miért kellett lepontozni, mikor írtam egy példát. Ő nyilatkozta, nem én találtam ki!

na, mindegy...

2008. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!