Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek legkorábban...

Mikor jelentkeznek legkorábban terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom ez mindenkinél eltérő lehet, de lehetséges, hogy valaki 2-3 napra rá esetleg produkál valamilyen tünetet esetleg többet is?
2010. ápr. 12. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
N
2010. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb 3hét,most 4hetes vagyok Uh szerint,tesztem persze pozitiv.
2010. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a nem várt után pár nappal jelentkezett elsőként a mell feszülés, majd rá egy-két héttel a hányinger.

Ha te - a kérdésedből számomra nem derül ki pontosan - a fogantatás utáni 2-3 napra gondolsz, akkor még biztos, hogy valós tüneteket nem észlelhetsz magadon.

2010. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom unjátok már ezeket a kérdéseket. Én is azt gondolom nem érezni semmit, de a hőm olyan magas, amilyen még nem volt és nagyon fáradt ill. gyenge voltam ma. Már mindenbe megpróbál kapaszkodni az ember, ugyanakkor tudom még nem érezhetek semmit.DE hátha valaki járt már hasonlóan :)
2010. ápr. 12. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt menszi után másfél héttel jöttek a tünetek.
2010. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!