Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miket szedjek? Csak Elevit...

Miket szedjek? Csak Elevit elég? E-vitamint? Folsavat külön még szedjek? Nem sok ez?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szeretnénk Babát.Most kiderült hogy vékony a méhnyálkahártyám és kaptam rá Duphastont.Szedjem az elevitet?Vagy 3mg-os folsav elég?És E-vitamint(100mg) szedjek?C-vitamint?(500mg).Ezeket már meg is vettem csak nem tudom hogy lenne jo szedni.Létszi segitsetek mert nem tudom hogy ezeközül mit szedjek?!Köszönöm
2010. ápr. 12. 16:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Igen,sajna irtam ma már ki egyszer hasonlo kérdést,csak végre két év után kiderült a baj és most szeretném ha végre sikerülne és jo lenne
2010. ápr. 12. 16:25
 2/15 A kérdező kommentje:

és jo lenne nem roszzul szedni a vitaminokat és hogy mindenböl elég legyen...

Köszönöm

2010. ápr. 12. 16:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem így ahogy leírtad mehet minden.A vitamin nem tesz kárt, csak segít!Nagyon sok sikert a babához:)
2010. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amit kaptál Duphastont azt szedd és az Elevitet meg a Folsavat. Ennyi!

A többit nem kell mert van elég az Elevitben..

2010. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És ha ugy szedném hogy külön szednék 100mg-os E-vitamint és 3mg-os folsavat?Meg kétnaponta C-vitamin?(Persze a duphastont azt feltétlen!!)Köszi

2010. ápr. 12. 16:39
 6/15 A kérdező kommentje:
ja és azért akarok E-vitamint szedni mert itt olvastam hogy jot tesz a vékony méhnyálkahártyának.
2010. ápr. 12. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan szedd az e vitamint meg a c vitamint is minden nap!igaz hogy van az elevitben, de nem annyi.Én is szedtem napi 300 mg körül e vitamint, én mondjuk azért mert nagyon erős görcseim voltak, de elmúlt miután szedtem.A c vitamint meg úgyis kipisiled, az 500meg nem olyan sok.A folsav meg ígyis úgyis kell az első 3 hónapban, meg nem baj, ha van a szervezetedben elég!Szóval hajrá:)

első voltam

2010. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy.Pont most olvastam hogy nem jo a sok E-vitamin?!Erröl hallottál?
2010. ápr. 12. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát tudod az az igazság, hogy azt is mondják, hogy a sok C vitamin nem jó...én volt hogy napi 2-3ezer mg-ot szedtem, mikor meg voltam fázva.Az e vitamin sem okozott gondot, húgom meg anyukám mai napig szedik és könnyebb a mensesük.Én Gravidát szedek plusz c vitamint.

Én úgy tudom, hogy semmi baj nem okoz az e vitamin főleg nem a napi 100mg.De nem vagyok orvos, nem vizsgáltam meg.Az biztos, hogy nem tulajdonítanak olyan nagy jelentőséget ma a vitaminoknak mint amilyen nagy jelentőségük van valójában!Szóval én a helyedben szedném, hiszen szerintem ártani nem ártasz vele, mert pont hogy a sejteket erősíti, segít a vetélés megelőzésében.

De persze az ember ma már akármit megtalál a neten, érveket, ellenérveket is.

Szóval én mint NEM orvos azt mondom, hogy szedném a helyedben, de ez csak az én véleményem!

Minden esetre ha dokit kérdezel, ő tuti azt mondja majd hogy fölösleges, de ha van olyan ismerősöd aki járatos a természetes gyógymódokban(vagy valaki akit meg tudsz kérdezni), akkor ő biztos tud szakszerűbb választ adni hogy miért is jó.

Jaj remélem érthető voltam....és remélem hamar összejön nektek a pici:)

2010. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,én is remélem hogy sikerülni fog:)

És ha kétnaponta szedném az E vitamint?Bocs hogy ennyit kérdezek:)

2010. ápr. 12. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!