Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valaki hamar...

Lehetséges, hogy valaki hamar meg érzi a terheség elő jeleit?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy valakinél korán jelentkeznek a tünetek?Mármint tudom,hogy mindenkinél más,de esetleg volt valaki ilyen helyzetben?Pl. hányinger,émelygés.A ciklsaim28-29 naposak.Kb. egy hét a mensi.És azokon a napokon nem lógattuk a lábunkat.
2007. nov. 14. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják egy nő megérzéli,ha várandós.

Nem tudja megmondani miért,de érzi!:)

Nálaim is így volt és nem tévedtem,biztos vagyok benne,hogy te sem!

Szorítok!

Egy 7 hetes kismami

2007. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp most írtam egy másik kérdésnél, hogy nálam konkrétan elég hamar, 1 héttel az együttlét után megvoltak a tünetek, szédülés, émelygés, gyengeség...stb. Először azt hittem bújkál bennem valami, mert a tesztem másfél hónapig negatív volt!! (persze bújkált, csak más értelemben... :-)) ) Már a második babát várom, és itt is épp így volt, ezért bizton mondhatom, valakinél nagyon gyorsan reagál a szervezet a "változásra".
2007. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem, még egy hét sem kellett, hogy megérezzem.
2007. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok elsö korai jelek,,szerintetek lehet az hogy fáj a dereka az embernek 7nap után,meg nem olyan az étvágya mint volt??mell is fura,viszket fáj...
2008. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
én ugyanigy vagyok... még egy hétsem telt el és ugy émelygek 2 napja, hogy az bizarr. sosem voltam hányós, az első gyerekkel meg sem éreztem a terhességet.... ez nem biztos ,hogy az,de,hogy valami változik bennem az tuti!alig birom letolni a kávét.. pedig imádtam :) szoritsatok... 18-án kéne megjönnie.. remélem nem jön...
2010. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!