Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tart kb a mindjárt...

Hány napig tart kb a mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
Mára nem várom. Már 3 napja görcsölgetek,bele bele nyilal. A hom 36.8 volt. Persze ez meg nem jelent semmit. De a pms tuneteket sem erzekelem magamon.
2016. jún. 8. 07:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Nekem eddig csak akkor volt ez az érzés amikor meg kellett volna jönnie mensinek és a szervezetem emlékezett rá, 2-szer tehát abban az időpontban. Később kiderül hogyan lesz, még én se tudom. :)


9+4 hkm

2016. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Örülnék ha sikerülne, de a derekam tájékán elég rendesen fájdogál úgy hogy szerintem meg fog jönni, csak reménykedtem/reménykedem hát ha még is.
2016. jún. 8. 11:44
 13/15 anonim ***** válasza:
mikorra nem várod?
2016. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tegnapra illetve mára, szokott lenni 1-2 nap csúszás.
2016. jún. 8. 12:13
 15/15 A kérdező kommentje:
de nem szoktam görcsölni, ha igen akkor se így és nem ennyire. Elvileg pont jókor voltunk együtt, ezért is reménykedem hát ha.
2016. jún. 8. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!