Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napom van még a nem várt...

4 napom van még a nem várt mensiig, de nagyon fáj a mellem, és jól láthatóan kék erek jöttek elő rajta! Lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, de nem biztos. Voltak ilyen tüneteim nekem is és nem voltam terhes és érdekes, hogy mikor terhes voltam, akkor ilyet nem tapasztaltam.
2008. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éN is hasonloképpen vagyok!Szerintem lehetsz terhes!Majd irj hogy mi történt veled!
2008. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a premenstruációs szindróma szinte ugyanolyan tünetekkel jár, mint maga a terhesség. Vagyis arra érzékeny egyének ugyanazt tapasztalják pár nappal a menzesz előtt, mint aki tényleg terhes.


Ez a hormonok miatt van, visszatarja a szervezeted a vizet, azért duzzad meg a melled. Azonban ha megjön, rengeteget pisilsz, és a folyadék leadásával megszűnik a mellfeszülés is.


Még légy türelemmel legalább 4 napot, aztán ha nem történik semmi, tesztelj! Drukkolok!

2008. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!