Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Qupido teszt 1napos...

Ha a Qupido teszt 1napos késésnél negatív, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ez a legérzékenyebb teszt. Akkor már ki kellene mutatnia, ugye? Volt olyan esetleg, akinek csak több napos késés után lett pozitív?
2008. szept. 25. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

El kell,hogy keserítselek,nem tuti,hogy nincs baba! Lehet,hogy még kevés a HCG a szervezetedben. Ha a héten nem jön tesztelj még egyet clearblue-val.

A mensi nemcsak baba miatt maradhat ki,ne idegeskedj,attól is késhet! Mérj ébredési hőt,ha 36.5 felett van az gáz lehet...

2008. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gáz lehet? :) Már egy éve szeretnénk kisbabát!
2008. szept. 25. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 5 napos késésnél a Lily teszt mutatta csak ki a pozitivat a Clear blue nem,ráadásul az a legdrágább és mivel laborban dolgoztam tudom hogy ha esti vizelettel akár halványan is de pozitív akkor tuti a baba.

reggel a legtöbb a hcg a vizeletben de nem minden esetben mutat pozitivat a teszt, és mivel napközben a többszöri vizelet üritéssel ürül a hcg is így ha este próbálkozol mint én és halvány is de tuti a baba.

Ne feszengj próbálkozz pár nap múlva. Sok szerencsét...remélem sikerült.


Üdv: 12 hetes kislány anyukája

2008. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Bocsánat,hogy félreértettem,de a soraidból azt vettem ki,hogy nemvárt baba lenne. Szóval mérj hőt,őszintén remélem hogy sikerült!

2008. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Qupido a legérzékenyebb teszt, ami kereskedelmi forgalomban kapható. Viszont inkább azt írd meg, hogy mikor volt a pé-d, mert az 1 napos késés jelentheti azt is, hogy nem a megszokott időben volt pé-d, hanem később, így a menstruáció nem várt napja is később van. A Clearblue tesztre reagálva az előttem szólókhoz: a legsz...abb teszt, ami a picon kapható, ennek ellenére a legdrágább. Míg a Qupido 10-es érzékenységű, a Clearblue 50-es.....
2008. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,

lett végül baba? Remélem, igen! Írj hogy mi van Veled!

2009. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Aranyos vagy! :) 15 hetes vagyok. Picit magas volt a prolaktinom, emiatt nem sikerült teherbeesnem. Aztán a Bromocriptin már 2hét után segített. :)) Te babás vagy? Vagy már Anyuka vagy?
2009. aug. 7. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, olyan jó ilyet olvasni!

Én még csak próbálkozó vagyok, sajnos. Sok boldogságot kívánok!

2009. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én pedig sok erőt kívánok, hidd el, amikor nem is számítasz rá, akkor fog sikerülni! :) Csak fel a fejjel!
2009. aug. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!