Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitív teszt,5 nap késéssel...

4 pozitív teszt,5 nap késéssel megjött a mensim! Most akkor mi történt?

Figyelt kérdés

Már 1 hete rosszul vagyok, szédülök, émelygek. A melleim megnőttek és fájnak. A vérzés halovány piros, de már a görcseim is elmúlottak, erre alig fél órája erős görcsöléssel megjött!

Nagyon elvagyok szomorodva!


2008. szept. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre azért nem kell mérget venni. Attól még lehet, hogy a baba jól van! Orvoshoz menjél mihamarabb és ne tegyél le a babáról, mert én már többször hallottam olyant, hogy aztán minden ok.
2008. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát ha egymás után 4 teszted pozitív lett akkor nem hiszem hogy tévedett.De ha ilyen tüneteket produkálsz akkor felmerül bennem az esetleges vetélés gyanúja.

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, mert lehet hogy valami galiba van a szervezetedben.Sok szerencsét, és ne szomorkodj.

2008. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon aranyosak vagytok!Én már nem tudom, hogy mi van!
2008. szept. 26. 07:08
 4/5 anonim ***** válasza:
a pozitív az pozitív ennyiszer nem csaphat be az a fránya teszt. menny el sűrgősen dokihoz, mert ez nem játék már az első teszt után doki kellett volna. Tudod az ember sokszor van úgy, hogy vár vár, csak vár és utánna meg aztán meg azon bosszankodik, hogy miért várt?????????????
2008. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az az igazság, hogy 4 halvány pozitív. Nem egyértelműen erős a 2. csík. Igaz, mind a 4 különböző teszt volt.Elég erős már a vérzésem. Biztos az igazi mensesem jött meg.

Sajnos csak kedden tudok menni a dokimhoz.

2008. szept. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!