Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom mikor kezdjem el...

Honnan tudom mikor kezdjem el az ovutesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Elolvastam a leírásást,de nem igazán értem.
2010. ápr. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?Ha 28napos akkor már a 10.naptol érdemes,ha 30-32napos akkor a 12.naptol például.
2010. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz:)

a pontos ,menszeszeid vannak, és ha az első napjától visszaszámolsz 14 napot, akkor volt az ovud, és az előtt 2-3 nappal már el kezdheted a tesztet is.

Sok sikert!!

2010. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is első hónapos ovutesztelő vagyok.:)

Nekem is 28-29 naposak a ciklusaim, és már fél éve próbálkozunk.És mi történt ebben a hónapban? Az ovu tesztem, a ciklusom 12. napján pozitív volt, és a 13. napomon volt tüszőrepim.Azaz azért nem jött szerintem eddig a baba, mert mindig a ciklusom 14. napjától szeretkeztünk. (Gyűjtöttük a jóminőségű, sok kis katonákat addig):)

A ciklus.hu is a 15. napra saccolja az ovumat, meg én úgy tudtam, hogy az első nap vérzés előtt 14 nappal van ovulációnk.Tehát 28-14 az ugye 14. Én a ciklusom 11. napjától ovuteszteltem.,És nagyon jó, hogy így tettem.A 11. nap teljesen nega volt a tesztem, a 12. napon erősebb volt a teszt csíkom mint a kontroll, a 13. napomon, pedig már a kontroll csík volt az erősebb.

Sok sikert neked!

2010. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!