Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal vagy héttel...

Hány nappal vagy héttel érdemes tesztelni, az utolsó menstruáció első napja óta?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensi első napja volt márc. 22. utolsó napja márc. 28. Azóta többször is együtt voltam a párommal védekezés nélkül, a baba reményében. Ápr. 4.én mondta, hogy anyát csinál belőlem, és kezdem úgy érezni, hogy megtette. :) A melleim olyan furcsák a párom szerint nőttek. Folyamatosan fáradt, és álmos vagyok hiába iszom kávét vagy bármit. Csináltam már egy tesztet, de az sajnos negatív lett. Előfordulhat, hogy túl korán csináltam meg? Valahogy úgy érzem, hogy nem vagyok egyedül. Szerintetek mikor érdemes tesztelnem legközelebb ha egyáltalán érdemes... Köszönöm a válaszokat előre is. Egy reménykedő talán leendő kismama...:)
2010. ápr. 11. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhesseg 40 het, de az utolso verzes elsö napjatol szamolva. Tehat vegülis 40-2 het. Mivel altalaban a peteres közepidöben törtenik 28napos ciklus eseten a 14. napon, persz mindenki mas, de sacc/kb igy van. A tesztek a babat a megfogantatastol szamitott 10napon tudjak kimutatni, tehat a következö verzes idejen legkorabban, ezert erdemes csak akkor tesztet csinalni ha nem jön meg, mert akkor eselyes a baba.Elötte felesleges, mert ha van is baba azt nem mutatja ki a teszt, de meg a vervetel sem, ugyanis a beagyazodas akar egy het is lehet utana meg a következö het vegere lesz olyan hcg szint amit mar ki tud mutatni a teszt a reggeli vizeletböl. Tehat ha nem jön meg varj egy-ket napot es utana tesztelj. Ezek alapjan ha neked marc 22-en jött meg utoljara akkor valoban az aprilis 4 a teherbeeses datumanak szinte tökeletes tehat meg egy masfel het es jöhet a teszt.Es addig is a kavet mellözd, az nem nagyon tesz jot ilyenkor.

Amugy ott a gugli ahova ha beirod hogy terhesseg minden infot megkapsz, ezen kivül a terhessegi tesztekre is ra van irva minimum annyi hogy hany napos terhesseget mutat ki.

2010. ápr. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Március 22 + 4 hét. Ennél előbb ne tesztelj.
2010. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!!!
2010. ápr. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!