Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

A ciklus.hu szerint nekem tegnap volt ovulációm 13-án, szeretkeztünk is a párommal...

Mikor érezhetem magamon a terhesség első jeleit?

Ha minden nap próbálkozunk az jó vagy hátrányos?

Előre is köszönöm a segítségeket :)


2007. nov. 14. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is elég ha peteérés előtt ,közben vagy után vagytok együtt,ha pontosan meg tudod határozni a peteérésed.

Legnagyobb esélyed ekkor van.

A terhességet valószinű csak az elmaradt mensi után fogod érezni.Nagyon ritka aki előbb megérzi.

Én pl.csak a 6. héttől éreztem mindkét babámmal.

2007. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A terhesség első jeleit 3-4 hetesen, a beágyazódás után érezni lehet, persze emberek vagyunk nem gépek, változó, hogy ki mikor és milyen tüneteket észlel. Van akinek semmi baja sincs. És hogy mindennap próbálkozzatok-e, new legyen tudatos a szeretkezés, hagyd hogy megtörténjen, amikor vágysz a párodra, és ne akkor mikor a naptár előírja. A pete bármikor kilökődhet, ha jól érzed magad, NE stresszelj és NE görcsölj. Egyszerűen ne gondolj rá, tudom, hogy nehéz, hisz én is voltam már hasonló helyzetbe.

A tesztet a kimaradt menstruáció után 2-4 nappal érdemel megcsinálni.

Remélem segítettem.

2007. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár ht után mindeképp érezni fogod,ha jön a baba!

Azt mondják,ha egy-két nap kimarad,akkor nagyobb az esély,de én nem hiszek benne.

Mi is mindennap együtt voltunk és meg is lett az eredeménye!:)

Szorítok!

Egy 7 hetes kismami

2007. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ca. 1 héttel a "tervezett együttlét" után megkezdődtek a tünetek, folyamatos szédülés, hányinger, hirtelen hangulatváltások (most már a második babát várom, ezért tudom). Van akinek a szervezete ilyen gyorsan reagál, van aki már három hónapos terhes mikor rádöbben.
2007. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt pozitivitását a magzatboholy által termelt HCG (humán gonatropin hormon) nevű hormon okozza, amely lényegében egy vezérlő jellegű hormon. Termelődése a beágyazódáskor indul meg, tehát általában az elmaradt vérzés (ekkorra már két hét eltelt a megtermékenyüléstől) után jó egy héttel válik pozitívvá a teszt.
2007. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!