Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napom van meg a nemvartig....

3 napom van meg a nemvartig. Nagyon sokat pisilek, faradt vagyok, mindjart megjon erzesem van neha picit szurkal. Nincs semmilyen folyas szerum. Semmi. Lehet baba a dologba?

Figyelt kérdés
Volt sajnos mar egy s.vetelesem 6 honapja.Most probalkozunk azota eloszor!Felidobe sokat voltunk egyutt!!!
2008. szept. 25. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is hasonló tüneteim voltak emlékszem,pedig nem is gondoltam,hogy végre talán :)Én a menzi elmaradása utáni 2.dik napon teszteltem pozitívat:)Várj pár napot aztán tesztelj:) Minden jót...

34hetes kismama

2008. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 napom van, fájdogál a hasam, de néha elmúlik teljesen, viszont nekem van folyásom. Hol kis tojásfehérje, hol egészen sűrű krémes...
2008. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!