Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 14 napján vagyok,...

A ciklusom 14 napján vagyok, előbb volt pé-m, már 6 napja, ma meg erős mensi szerű görcseim vannak és krémes, barna folyásom. Hányingerem is van, de egyéb tünetem nincs. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Vagy ne nagyon éljem bele még magam? Vagy csak közti vérzésem van, mert az is előfordult már nálam. De annyira szeretném a kisbabót és együtt is voltunk pé előtt 2 nappal, remélem , hogy ez azért van, mert sikerült. Aki tud segítsen. Van itthon egy clearblue tesztem, ha megcsinálom még biztos negatív lesz, ugye? Ja és gombás fertőzésem biztos nincs és fel se vagyok fázva, a mensi meg még csak október elejére várható.
2008. szept. 25. 11:37
 1/3 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, lehet , hogy most ágyazódik be?
2008. szept. 25. 13:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Picit zavaros. Elvileg lehet beágyazódás is. Amikor a pé. teszt pozitív 24 órán belül várható. Nagy szerencse kell akkor, ha csak előtte 2 nappal voltatok együtt. Mi abban az időszakban (4-5 nap) 24 óránként szeretkeztünk, és megfogant a babó. :) Tesztet csinálni még tényleg felesleges. Sok sikert.
2008. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is gondoltam, hogy kicsit bonyolultan írtam le. Pé-m valószínű , hogy 19-én volt és ma van először ilyen barnás folyásom és hányingerem van, meg görcsöl a hasam. A teszt az tényleg korai egyetértek, csak az érdekelne, hogy lehet e, hogy ez a görcsölés, meg barna folyás a beágyazódást jelenti.
2008. szept. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!