Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást lehet érezni?...

A beágyazódást lehet érezni? Ha igen milyen "tünetei" vannak?

Figyelt kérdés
08.09.20-21-én volt a peteérésem, együtt is voltunk a párommal (nagyon várjuk már a babát) és a napokban kell lennie a beágyazódásnak. Tegnap óta vannak alhasi fájdalmaim. Nem egész nap, csak alkalmanként.
2008. szept. 25. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyén fuggo.Van akinek van egy pici vérzés.
2008. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet érezni.
2008. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanúgy volt a pé-m,(20-21) és nekem tegnap óta szúródik a hasam alja, és sűrűn pisilek. De semmi egyéb tünet. olvastam, van akinek már a melle érzékeny ilyenkor. Mi is nagyon szeretnénk a babát, okt. 4-én lesz a midnent eldöntő nap. Drukkolok neked is.
2008. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Most visszagondolva én olyan nagyon fáradt voltam, hogy remegett a lábam a buszon és alig bírtam állni! De mindenkinél más!
2008. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

A 3. válaszolónak: Én is drukkolok Nektek... már nagyon türelmetlen vagyok, olyan lassan telnek ilyenkor a napok:-) Nagyon bízom benne, hogy ezek már "azok" a jelek mindkettőnknél:-) Kérlek írjál majd!

2008. szept. 26. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok: Még mindig semmi biztató jel. a hasam sem szúrkál annyira mint tegnap, meg azelőtt. mások már iylenkor bőven éreznek tüneteket. De türelmetlen és ideges is voltam az elmúlt napokban munkám miatt, ez nem tesz jót, tudom, remélem babás vagyok, nem akarok csalódni jövőhét szombaton. Írj veled mi van.
2008. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló:-) Szerintem ne aggódjál, hogy még semmit nem érzel, majd jövőhét végén akkor már éreznünk kell:-) Kitartást a munkahelyen és írjál a fejleményekről:-)
2008. szept. 28. 16:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Ahogy ígértem írok a fejleményekről. Legnagyobb boldogságomra pozitiv lett a tesztem, kismama vagyok:-)))) nagyon boldog vagyok, de alig akarom elhinni. Bár sajnos tiszta nátha vagyok, és köhögök is, ez persze aggaszt, de igyekszem pihenni:-) Remélem a babavárás tekintetében Te is hasonló jókat írsz:-)
2008. okt. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!