Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy 4 hetesen alig...

Normális hogy 4 hetesen alig vannak tüneteim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly volt egy vétélésem alacsony progi miatt de ott nagyon éreztem hogy próbál beágyazódni...alacsony progi miatt vetéltem el a 6.héten az első uh.án derült ki h nem tudott beágyazódni. Most 2 clostyl hónap után a tesztek ujra pozitívak holnap után megyek orvoshoz addig is az orvosom javaslatára utrogestant kezdtem el szedni 3X1.et mert alacsony a progim ill. Pihenek. Annyira félek, hogy valami baj lesz annyira akarjuk már a párommal 3 éve! Amúgy 29 éves vagyok...Köszi a válaszokat!

2016. máj. 22. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen tünetednek nem kell lenni. Ha van van, ha nincs nincs, egyik sem jelent semmit!

Nyugi, és sok boldogságot!

2016. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem később sem voltak tüneteim a menstruáció kimaradásán kívül. Az első trimeszterben egyedül ez utalt terhességre
2016. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat! Nagyon félek az első vizsgáladtól a rossz első tapasztalat miatt de renélem mindent rendben talál....
2016. máj. 22. 13:39
 4/11 Eszter76 ***** válasza:

Nyugi! Majd a dokinál kiderül minden, de addig is pihengess és ne parázz! Simán lehet, hogy nincs semmi tüneted.

Ami meg a vetélést illeti... fogalmad sincs, hány nő vetél el, sokan nem is egyszer és utána mégis szülnek gyereke(ke)t. :-) Természetes kiválasztódás. Csak valamiért ez még mindig nagyon tabu téma. Nekem is volt vetélésem, és azóta már van 3 gyerekem. :-)

2016. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem egyedi mégis reménykedem nálam 1nél megáll. Gratulálok a 3 gyermekedhez!
2016. máj. 22. 17:03
 6/11 Eszter76 ***** válasza:
Nálam is megállt egynél. ;-) Majd írj, hogy hogy vagy! :-)
2016. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! Rendben!Tegbap végűl megjöttek a görcsök. Fájt nagyon.Nagyon remélem hogy sikerült beágyazódnia...Holnap du.án minden kiderül.
2016. máj. 23. 08:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nagaon drukkolok, írj holnap!
2016. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most voltam orvosnál minden rendben. Látható volt a petezsák!  2 hét múlva kontroll ill. Veszélyeztett terhesnek számítok így nem kell dolgoznom. Azonnali hatállyal pihenés. Olyan boldogok vunk!
2016. máj. 24. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj de szuper gratulálok! :)))
2016. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!