Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 28.-án volt egy missed...

Május 28.-án volt egy missed ab.-om. Mennyi az esélye hogy újra megtörténik?

Figyelt kérdés
Első baba lett volna.Félek hogy ha teherbeesek újra megtörténik ez.Mennyi rá az esély? Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. szept. 25. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá,de ha ezen görcsölsz növelni fogod az esélyét.Nekem is volt,ezek után 1 egészséges lányt szültem :-))Persze voltak gondok mert bevéreztem vele.Nem feltétlen fog előfordulni,de sokat kell pihenned és veszélyeztetett terhes leszel.Én most ujra várandós vagyok és megint veszélyeztetve vagyok,de nem gondolok rosszra.Megprobálom kimélni magam amennyire lehet.Sok sikert kívánok Neked is!
2008. szept. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatást. Igen tudom hogy sokkal jobban kell majd vigyáznom magunkra és hogy innentől kezdve akárhányszor esek teherbe az veszélyeztetett terhességnek számit.Csak az esélyekre voltam kíváncsi.Még egyenlőre nem szeretnék újra próbálkozni, még nem vagyok rá felkészülve.Neked tiszta szívből gratulálok és jó egészséget kívánok.És köszönöm a választ
2008. szept. 25. 05:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia nálunkaz első kislányunk megszületett és utána amikor 9 hós volt elvetéltem spontán aztán a következő hónapban megint voot egy babó ő is megszületett sikeresen és kislány lett és mikor ő volt 10 hós megint lett egy desajnos elhalt és műtét következett aztán mikor letelt a 3 hónap újra próbáltuk de sajnos ő is meghalt és megint műtét ez most volt május 9.-én azóta pedig semmi, nagyon várom már hogy jelentkezzen a babó de nagyon félek is tőle (bár már rutinos vagyok a missed ab-okban:-((((((

nem tudom hgoy mi lesz most várom a hormonvizsgálat eredményét elvileg pénteken lesz meg és abból talán kiderül valami az eddigi orvosom azt mondta hogy csak próbálkozzunk a mostani meg megnyuggtatott hogy volt nem egy olyan kismamája akinek már 5 műtétje volt és most mégis várandós


nem tudom hogy mitől lehet ez de már nagyon izgulok hogy mi lesz legközelebb

2008. szept. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!