Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek a cickafark...

Sikerült valakinek a cickafark vagy a málnalevél teától teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

:) :) Nem, nekem a férjem is kellett hozzá.

Barátnőm itta, és azidő alatt esett teherbe.

2010. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg furin tetted fel a kérdést.

Az az igazság hogy erre nem nagyon lehet válaszolni, mert nem tudhatjuk vajon nélküle lett-e volna terhesség.

Ez olyan mint szülésnél a homeos bogyók. Sosem tudjuk meg segítenek-e vagy amúgy is olyan lenne... Hiszen nincs 2 egyforma szülés...

2010. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy ahogy előttem írták. és igazából a cickafark meg ezek nem azt segítik, hogy teherbeess, hanem a ciklust normalizálják, a peteérést segítik. szóval majdnem ugyanaz a kettő, de mégsem.
2010. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)Igen igen a férjem is kell,igazad van ;)

Azért kérdeztem,mert 30 napos állandó ciklusaim vannak,de 2 éve nincs baba.Kipróbáltam a málnalevél teát,az 2 nappal lerövidítette a ciklust,28 napra jött meg szépen,és a tüszőrepedést éreztem is.Ez a múlt hónap.Most viszont a cickafark teát próbáltam ki,a hőgörbe szerint a 14-15 napon volt a tüszőrepedés,de a mensim sehol.Már a ciklus 37. napján vagyok.Teszt 2 napja negatív,és most nem tudom,mi van.Ezért ha valakinek a teáktól (is) sikerült a baba,várom a válaszát!Köszönöm!

2010. ápr. 9. 13:15
 5/10 A kérdező kommentje:

Közben írtatok még többen is,köszönöm:)

Akkor kicsit módosítom úgy a kérdésemet,hogy akik már régóta próbálkoztak,és nem estek teherbe,kinek sikerült pont akkor,mikor valami gyógyteát ivott?

:))))

2010. ápr. 9. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:

hagy kérdezzek én is vissza: azt hogyan érezted, hogy volt tüszőrepedésed is?

voltál már vizsgálatokon esetleg, hogy mi lehet a 2 év oka?

2010. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy attól sikerült-e, de 8 hónap sikertelenség után kezdtem el a cickafark teát inni, és abban a hónapban teherbeestem.

A málnalevél teát a terhesség utolsó heteiben kell inni, elősegíti a tágulást.

2010. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na akkor kezdem a legelején.Anno 2002-ben elhatároztuk,hogy babát szeretnénk.Nem jött,mindenféle vizsgálatok történtek,majd a meddőségiben kötöttünk ki,ahol mindent a lehető legnagyobb rendben találtak,szó szerint azt mondták,annyira akarjuk,hogy nem sikerül:(2006 februárjában szintén időpontunk volt,de akkorra elfáradtam,és nem mentem el.Még márciusban megjött,új munkahely,nem értem rá a babával foglalkozni,decemberben egy gyönyörű kisfiút szültem:)Most újra babatervezés alatt vagyunk 2 éve,ezidő alatt figyelek mindenre.Na ezt nem kéne,valószínű ezért nem jön a baba megint.A ciklusaim hossza nem tetszett a dokinak 30-32 nap,de inkább 30,a 32 az nagyon ritka.Doki a 28 naposra akarta állítani,ezért clostyt írt fel,hogy 28 napra jöjjön.Én vizont ettől irtózom,mert anno nagyon nagy cisztáim lettek tőle,(más város,más orvos,azóta költöztünk),mondtam nem akarom,de azt mondta kell!Nos én most lehet elítéltek,de nem váltottam ki,hanem elkezdtem gyógyteázni.Először a málnalevelet ittam,majd linkelek görbét a málnás és a cickásról.

Azt éreztem,hogy belehasított a fájdalom a peetefészkembe először este,majd másnap hajnalban elég erősen.Mivel anno tüszőrepesztő szurit is kaptam,(nem attól lett baba:))),ismerem az érzést,a ciklus 14. napján fdélelőtt egyszerűen megszűnt,de aznap már magasabb hőt mértem.Innen éreztem.Na linkelem a görbéket,hogy lássátok,miért vagyok kétségbeesve,bár a mostanit szerintem láttátok már,mert felraktam kérdésbe.

Málnaleveles ciklus:

[link]

Mostani cickás:

[link]

Ja és a múlt hónapban hormonvizsgálat is volt,ami tökéletes.nem értem na:(

2010. ápr. 9. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék dokihoz! Sok sikert!
2010. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. várj még pár napot, tesztelj még egyszer ha nem jön meg aztán ha az is negatív akkor szerintem is menj el dokihoz. amúgy nem értem miért mondta a dokid a 30-32 napos ciklusra, hogy az nem jó vagy nem tetszik neki. az még teljesen normális.

benyomok még egy offot: aviva tornáról hallottál? az is rendbehozza állítólag a női ciklust egyszerű gyakorlatokkal. meg van a könyv, ha érdekel át tudom küldeni. de a tanfolyam is 1 alkalom 4 óra és csak 5 ezer ft. szerintem egyáltalán nem vészes ár.

2010. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!