Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznos a ciklus.hu oldal?

Hasznos a ciklus.hu oldal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Volt akinek segitett az oldal?A kritikus napok,azokat a napokat jelenti,mikor teherbe esheteK?
2007. nov. 13. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én regisztrálva vagyok a ciklus.hu-n és szerintem jó, áttekinthető, bár én kifejezetten csak a menszesznaptárat használom. Ha beállítod, akár figyelmeztet is a peteérésed előtt vagy az aktuális mensi előtt a megadott mélcímeden. A nézeteket változtathatod, a zöld szín a szabad szerelem, tehát akkor a legkisebb az esély a teherbeesésre, de ugye hallottunk már olyat is, hogy mensi után rögtön vagy előtte... szóval inkább a peteérés és a naptár funkció miatt érdemes, de van fórum is, bár én még nem használtam.
2007. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Abból a dologból nagyon jó,hogy tudod adminisztrálni az észre vételeidet,állapotodat.Így utólag vissza tekintve szerintem én pont akkor estem teherbe amikor a ciklus.hu írta ,pedig magamnak nem ezt számolgattam.Úgyhogy sok sekert a babához,de ne vidd túlzásba az adminisztrációt se!
2007. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
en tavaly majusban kezdtem,es irja is h leg 8 ciklus kell h legyen regisztralva h minel pontosabb eredmenyt adjon.juniustol terhes voltam,aztan ujra vezetem.szeintem nagyon jo,ja es nekem a fiu lany nezet is bejott,fiam lett.elmeletileg most lanynak kene lennie ha sikerult teherbe esni,hamarosan kiderul,de jo naptarazast,es igen a kritikus mikor van ra esely,de levan irva ott is,olvasd el figyelmesen.
2007. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!