Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyásom olyan mint a víz és...

Folyásom olyan mint a víz és néha testápoló szerű de inkább víz és elég sok amugy még van egy hetem a mensiig lehet ez babó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat a vizszeru folyas sajnos nem babara utal(a konyvek szerint). De ebbol meg ne kovetkeztess semmire sem, szerintem ez egyen fuggo. En a 21.hetben vagyok, es van olyan nap, amikor vizes a folyasom, valamikor meg kremes.
2008. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

inkább pete érés.

mert a peteérés alatt a petefészek körül nyálka alakul ki és az ovuláció elött egy anyag keletkezik ami feloldja ezt a nyákot és közvetlen az ovuláció elött szinte vizes olajos folyás lesz. az ovuláció napján meg semmi. aztán a következö folyás már a mensi elött lesz. ha beágyazódik akkor elvileg elég kevés folyás lesz.

2008. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nekem még nemvolt ilyen és nagyon nagy mennyiségben van tisztaságit kell használnomelég sűrűn.köszönöm a választ
2008. szept. 24. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden embernél más. Volt aki azt tapasztalta hogy fehér krémes volt a folyása és baba lett, nekem az volt a tapasztalatom és amit furcsáltam is akkor amikor nem tudtam hogy baba hogy a menzi előtti napokban száraz voltam. Max 1-2 csepp folyás volt, de leginkább semmi. Én úgy gondolom hogy erre nem érdemes alapozni mert bármi befolyásolhatja, akár egy enyhe felfázás, vagy egy pici fertőzés is, vagy pusztán a szervezet hisz nem mindíg "működik" ugyanúgy. Szorítok

Szintén egy babára váró(vágyó)

2008. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azért írtam hogy babára váró mert az előző sajna elment. :(

A legjobbakat kívánom!

2008. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm és szívből sajnálom h elment a babád:(remélem neked is összejön sok sikert:)
2008. szept. 24. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!